Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fura sokaknak, hogy 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura sokaknak, hogy 33 éves férfiként nem akarok párt már soha többet? Eleget csatak meg és vertek át, hazudoztak nekem még a rendes nők is. Pedig mérnöknők, jogásznők, tanárnők voltak a párjaim.

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 01:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
csaltak...
2017. febr. 28. 01:56
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Átérzem a helyzeted, én is hasonlóan vagyok. Párt akarok, de komolyan már nem venném.
2017. febr. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csernus is megmondta a napokban, ő aztán szókimondó. Hogy a nőkből (tisztelet a ritka kivételnek) hiányzik a gerinc. Lehet mondani, hogy milyen ember ő, de nem hülye az biztos. Aki már volt nála, az elismeri, hogy van tudása. Sajnos nekem is ez a bajom velük. Ha megcsaltak, vagy a szemembe hazudtak, akkor vállalják a tettüket. Nőben soha ne bízz. Én megbíztam mindben, akivel voltam. 4 kapcsolat alapján mondom, hogy öreg hiba volt. Ha én egyenes, korrekt ember vagyok, nem nézek másra, nem hazudok, akkor ezt várom viszont.
2017. febr. 28. 02:06
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Én 100%ig megértelek és egyet is értek veled. Nekem sosem volt még barátnőm, mert bárhogy próbáltam fejlődni, változni, javulni őket ez aligha érdekelte.

A legtöbb ameddig eljutottam az a barátzóna volt. Hazudtak nekem is rengeteget, pláne az állítólagos lány barátok, amikor volt valami szülinapi buli és engem nem hívtak meg, cserébe letagadták kollektívan az egészet, mintha meg sem történt volna. Mindezt azért, mert az ünnepeltnek kínos lett volna ha ott vagyok, mint aztán később kiderült.


Persze most, így 30on túl, pénzzel a zsebben tudnék venni magamnak konvencionális "barátnőt", de teljesen feleslegesnek tartom ezen a ponton. Futottam utánuk épp eleget a 20as éveim nagy részében.


Sokaknak azért fura ez, mert teljesen naivak felnőtt férfiként is és mindenért hajlandóak, hogy ne legyenek egyedül. Akik szociális közegben nőnek fel, azok számára elképzelhetetlen a egy nő közelségének hiánya, így mindent megtesznek, hogy ez ne fordulhasson elő. (Értsd: Eltűrnek mindent a nőktől, a hazudozást és az összes női "liberális praktikát".)

2017. febr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Együtt érzek veled kedves 2. Engem a szakítás után a volt párom megfenyegetett, hogy ne merjek majd írni a leendő párjának, hogy ő milyen nő. Tipikus jól kereső jogásznő volt, aki engem is az előttem lévő párját is megcsalta. Aztán még a férfi volt a hibás, hogy ezt egy nőnek szabad s fogadja el, hogy ő ilyen, szép, okos, tehetős, és ezt ő megteheti. Kívántam neki sok rosszat az életben és kiléptem acsarkodás nélkül. Tisztesség, bizalom, hűség. A szeretetet már nem is mondom, mert nőben nehéz ezt kiváltani.
2017. febr. 28. 02:30
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Na ez baj látjátok feljöttél ide, felteszel egy kérdést,ami valójában magad eszemeletlen nagy sajnáltatása.És baratokat keresel, találsz is, akikkel szidhatjatok a nőket,ráadásul mindenkit azon az okon,hogy te csalódtál.Mit mondjak nem volt szerencséd?Jah!Es azokhoz a nőkhöz mi köze a többi nőnek?Csernus is megmondta....Mi vagy te óvodás??Persze,ha Csernus megmondta!!!Haha.Én igenis hogy normális nőnek tartom magam,aki nem használ ki ferfiakat,qki nem penzre hajt,aki nem csal stb.

És úgy ahogy nálad is kiveri a biztosítékot mikor butus nők altalanosítanak,hogy minden férfi egy.köcs..ög,akkor szedd már össze magad és ne Gyere ide utálkozni!Nem kell nő többet?Hát ne kelljen!!!És?Extra sötét vagy ez a baj!

2017. febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A végzettség nem minden

SAjnos én Nőként tapasztaltam sok rosszat a férfiakról,régebben a fiúkról... :(


Megértelek hogy sok rossz tapasztalatot gyűjtöttél

aki fényezzi magát olyanokkal nem kell foglalkozni azt vettem észre,mert egy normális ember nem fényezzi magát.


Én is csalódtam sok emberben életem során

orvosokban,tanárokban,mérnökökben!!!!


Teljesen lényegtelen ki mit végzett,milyen a végzettsége ha nem tud emberi emberséges lenni a másik emberrel....


Minden jót kívánok kérdező! 30N

Az életed a te döntésed ha nem szeretnél társat akkor nem szeretnél!

Társat és barátokat nagyon nehéz szerezni! :(

aki jóban -rosszban veled van :(

2017. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

És?! Nem mindegyik nő ilyen, te kifogtl párat. Szívás, Csernus meg egy idióta nőgyűlölő, aki osztja az észt, de a saját házasságát nem tudta megmenteni.

Innentől kezdve nekem ne magyarázzon...


Hidd el, nem csak hazug, bnunkó csajok élnek a földön, vagyunk páran normálisak, akiknek fontos a másik, és nem tiporjuk a sárba őket.

2017. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze. Vannak normálisak. De a legtöbbjük már elkelt. Sajnos 10 ből 8 nő nem alkalmas harmonikus, lelkiismeretes, rossz dolgok (pl. hazugság, megcsalás) nélküli kapcsolatra, házasságra.
2017. febr. 28. 13:03
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Miért statisztikát készítettél,hogy Ennyire biztosan kijelented 10-ből 8?Istenem!Ki vagy Te a női nem nagy ismerője?(6)
2017. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!