Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én szép feleséget/párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szép feleséget/párt akarok magamnak, akkor lehet hogy számolnom kell azzal, hogy mindig egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
Nem akarok a "csordával" tartani, miszerint hogy összejövök egy igénytelen nővel pusztán azért, hogy legyen családom. Így lehet hogy sose lesz senkim?

2015. nov. 23. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvastam ilyet, hogy egyes szingli nők akár életük végéig szűzek és szinglik maradhatnak, pedig gyönyörűek. Csupán azért mert nem lelnek rá álmaik hercegére. Valószínű férfiak esetében is elképzehető ugyanez, de szerintem nem ilyen vészes a helyzet hisz aki akar párt találni az talál is.

Én is válogatós típusú szingli férfi vagyok. Kamaszkoromban olyan barátnőm volt hogy aki először meglátta mindenkinek leesett az álla. Persze az enyém is. Menyasszony volt mikor megismertem és mindenki hülyének nézett amiért hagytam férjhez menni.

2015. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Ahhoz, hogy szép nőd legyen, jóképűnek ÉS gazdagnak kell lenned. Egyébként esélyed sincs.
2015. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már, rengeteg szép nő van, és a legtöbb férfi szép nőt akar, tehát ne aggódj, nem lógsz ki a birkák közül.

Ha szép ÉS intelligens ÉS jó természetű ÉS családcentrikus nőt akarsz, akkor nehezednek az esélyeid. Akkor is birka leszel, csak akkor már meg kell majd küzdened az összes többi hímmel.

Ha kilógnál a többi közül és lenne egyéniséged,nyilván hasonló kvalitású lányt keresnél, de mivel ezt meg sem említetted, így tárgytalan a kérdés.

2015. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha csúnya vagy és nincs olyan humorod,hogy még Stephen King is megirigyelje,akkor bizony egyedül maradsz.Viszont sokkal több átlagos vagy csúnya pasit láttam nála jobb kaliberűvel nőben,mint fordítva,úgy,hogy a te kilátásaid nem annyira gázok.Ha határozott vagy és van stílusod,akkor van esélyed arra,hogy nőben nálad jobb kinézetűt fogj ki,aki még igényes is magára.
2015. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Kedves Ferenc és Hajdú Péter sem egy görög Isten, szóval tudod mit kell tenned: légy gazdag!
2015. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jellemzően kamaszos hozzáállás, amikor csak fekete, vagy fehér létezik. Azért a szépség és az igénytelenség között agyon széles a mezsgye!

A szépség egyébként múlandó. És amikor múlik, meggyötri a nőt. Ne arra törekedj tehát, hogy szép nőt vegyél feleségül, hanem olyat, aki széppé teszi az életedet.

2015. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!