Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Az alábbi negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az alábbi negatív dolgokat figyelembe véve mennyi az esélyem 30 előtt egy barátnőre?

Figyelt kérdés

Csak röviden magamról: Legjobb esetben 26 évesen diplomázok úgy, hogy már az érettségi óta folyamatosan tanulok (idén leszek 24). Sosem voltam még minimális intim (ölelés) viszonyban sem csajjal, egy barátom sincs és sehova nem járok szórakozni/kikapcsolódni. Külsőre úgy nézek ki, mint egy 14 éves kisiskolás és ha ez nem lenne elég még introvertált is vagyok, ráadásul semmilyen érdeklődési köröm sincs a világon. Annyi pozitívumom van, hogy legalább jogosítvánnyal rendelkezek, de már egy éve nem vezettem. xD Ja és természetesen egy fillérem sincs.

Szerintem egy life coach-okból, pszichológusokból és pua mesterekből álló dream team-nek is kihívás lenne az én problémám. :P

De azért kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre.



2017. febr. 28. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#6 olvasd el figyelmesebben a kérdést. ;)
2017. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az egészben egy dolog van aminél én azt mondtam hogy "kösz nem", az pedig az hogy nincs érdeklődési köröd. Ezt elég nehezen hiszem el, de ha így van az elég szomorú. Nekem fontos az, hogy a párommal sok témát meg lehessen vitatni, hogy legyen benne motiváció hogy megismerje a világot, vagy pár konkrétumot belőle. A többivel nem lenne bajom, viszont arra hogy úgy barátnőd legyen hogy nem jársz sehová és nem beszélsz kb senkivel elég kicsi az esély. 30 előtt és 30 után is. Tudom, hogy nehéz mert én is átmentem rajta, de muszáj kicsit nyitni. Én se jártam bulikba, nagyon gátlásos voltam és beszari, még most se vagyok teljesen készen, de sokat fejlődtem mert rákényszerítettem magam, hogy kilépjek a komfortzónámból. Pár évvel ezelőtt szívrohamot kaptam volna ha meghívnak egy olyan sörözésre ahol egy embert ismerek, de őt is csak felületesen, ma meg már bevállalom és baromi jól érzem magam:) Nem azt mondom hogy teljesen meg kell változni, meg mindenben benne kell lenni, de amivel tudod hogy bajod van azzal szembe kell nézned, különben nem változik semmi. A cél az, hogy a lehető legjobb változatod legyél.
2017. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Miért gondolja azt mindenki, hogy kamu? Ezek a problémák ráadásul egy konstans szorongással is társulnak, ami már elég fiatalon jelentkezett nálam és számos dologra hatással volt köztük az étkezésemre (és az introvertált viselkedésemre). Ezért is vagyok borzasztó sovány, alacsony és gyerekes alkatú.
2017. febr. 28. 20:16
 14/14 anonim ***** válasza:

Ember, egyel több jó tulajdonságom van, van saját kertes házam :D

Amúgy volt már párkapcsolatom, de effektíve egy ideje olyan szinten padlón vagyok, hogy azt elhiszem jelenleg, hogy barátnőm nem volt, sőt azt el hiszem, hogy szűz vagyok közbe nem.

2017. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!