Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi alapján választotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi alapján választotok párt?

Figyelt kérdés
Igaz ez a cikk? [link]
2017. febr. 28. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%
Magasság, testalkat, farokméret, anyagiak. Nem feltétlen ebben a sorrendben! Lehet lepontozni nyugodtan de legalább őszinte vagyok. Csinos fiatal nő vagyok megérdemlem a jobb pasikat.
2017. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%

Külső..Kell a vonzódás miatt.

De ez relatív, légy önmagad, és valakinek tetszeni fog.

Személyiség...anélkül mit sem ér az egész.

L

2017. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
15%

Nálam ez a sorrend:

-Fiatalság(18-25 között)

-Jóképűség

-Jó test(izmos,kockahasú)

-Intimméret(18cm felett)

-Magasság(180 felett)

-Gazdagság.

Igen,van,aki ezekkel egyszerre rendelkezik,ha egyik hiányzik már felejtős.Semmivel nem lehet ezeket kiváltani.

20/L

2017. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
89%
Fúha. :D Összegyűlt a GYK-s "nők" apraja-nagyja. :D
2017. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Az hogy egy síkon legyünk. Sose legyen kínos csend, olyan kalandos gyerekes legyen mint én. Ha gondolok egyet legurulunk a dombon, mert mi tart vissza, vagy egyszerűen vad idegenekkel ismerkedünk ,ugrassuk egymást, 18 évesen üljünk le hintázni, nézzük meg a dzsungel könyvét oroszul, éjszaka vágjunk neki biciklizni a vak sötétben kint a határban.... Az intelligencia,kalandvágy, gyermekiség a tudásszomj, a kíváncsiság ami nagyon fontos nekem. Egyszóval egy olyan csodabogár legyen mint én.

És a külső az csak annyi,hogy legyen gusztusos hozzábujni. Örökmozgó inteligens tanult fiú. Egyszóval olyan mint én. Akivel lehet filózni.

És meg is találtam az én emberem.

Vékonyka fiú, még nem láttam odalent, de nem sokára odáig jutunk.

Én 18lány ő 19 fiú :3

2017. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

-fontos a külső, mert ugye ez fog meg először, és itt nem az a legfontosabb, hogy macsó vagy modell legyen, hanem, hogy legyen "valami" ami megfog, ez relatív

-fontos, hogy dolgos legyen (nem gazdag) de egy bizonyos biztosnságérzetet ad, és itt nem arra gondolok, hogy tartson el!! de ne is olyan legyen akit nekem kell eltartanam, hisz én sem várom ezt el.

-fontos, hogy lehessen vele beszélgetni, mindenről

-fontos, hogy családcentrikus legyen

-fontos, hogy megbízható és őszinte legyen (nálam ezek a legfontosabbak talán az összes közül)

-fontos, hogy reálisan lásson dolgokat, itt sok dologra gondolok

-fontos, hogy emberséges legyen

-fontos, hogy vicces legyen, tudjunk jókat nevetni, még akkor is, ha más területen gázos a helyzet


hirtelen ennyi jutott eszembe.


25 nő

2017. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Amit a 3-as írt az az etalon. Persze csupa felszínes dolog, de legalább őszintén válaszolt, nem kamuzik mint a legtöbb lány.
2017. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Egyébként jó cikk, én is hasonló példákat láttam. Illetve szociológiai szempontból is van értelme.
2017. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

A megjelenés, a külső az első, ez igaz. De ez csak arra kell hogy biztosan észrevegyem. Ahhoz hogy a párom legyen, ahoz sokkal több kell. Kisugárzás, személyiség, hogy tudjunk jókat beszélgetni, megértsük egymást. Hasonló világnézet, gondolkodás, életcél. Tudjunk- és merjünk- egymás vállán sírni, vagy hasfájásig nevetni. Legyen ő is hol kemény határozott, hol pedig teljesen őrült. Tudja mi a célja az életben, és tudjon is tenni érte. Merje vállalni az érzéseit, a gondolatait, hallgasson meg másokat is -és ismerje el ha tévedett, vagy hibázott. Tudjon erős- és merjen gyenge lenni. Ne legyen előítéletes. Szeresse a gyerekeket.


Hirtelen ezek jutottak eszembe.

Ja meg káros szenvedélyektől mentes, mert én is az vagyok.

32N

2017. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Aki azt Írja intim méret, az árulja már el, hogyan választ ez alapján? Megismerkedéskor kéri hogy tolja le a gatyát, mert az alapján dönti el hogy megadja a számát vagy sem??

Vagy csak első szexnél- vagyis szex helyett, gatya lekerülés után- közli, hogy ez sztornó??

2017. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!