Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 és 30 éves nōktōl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 és 30 éves nōktōl kérdezem: mi fontos egy férfiban? Ti hogyan választotok/választanátok párt magatoknak?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a részletek, pl. az illetō kora is mennyire fontos, legyen-e diplomája, vagy a pénz is számit, mennyire lenne kigyurt, mik a tervei a házassággal kapcsolatban és így tovább.

Félrértés ne essék: senkit sem nézek le, ha azt írja, hogy többek között a pénz is számít, csak érdekelnek a részletek.

Ōszintén: nekem is vannak kritériumok (férfiként a nōk felé), emiatt nem lennék meglepve, hogy egy nōnek is lennének.

30/F



2016. febr. 12. 00:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Ezt sosem érdemes mgkérdezni egy nőtől, mert majdnem mindíg kamuznak róla.

Itt meg főleg, pedig névtelenül akár még igazat is irhatnának.

2016. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Belsőre: legyen alapvetően vidám természet, humoros, kedves, beszédes, illedelmes, mutassa ki a szerelmét, legyen őszinte, tisztességes, egyenes, legyenek céljai, ne csak úgy tengjen-lengjen az életben, legyen határozott az élet dolgaival kapcsolatban, legyen célratörő, és legyen egy gyengéd érzékeny kisfiús oldala is, amit ápolgathatok...:)


Külsőre: legyen magas, nyílt tekintetű, huncut mosolyú, ápolt, finom illatú...kondizhat is, de nem feltétlenül vágyom kidolgozott kockákra, engem a poci nem zavar...viszont az enyémnél nagyobb cici az azért nem jön be. :/


Egzisztencia: nekem van diplomám, más kérdés, hogy semmire nem megyek azzal a papírral, ha tehetném nem ezt a szakot választanám, így nálam nem elvárás, hogy diplomás legyen...de ne legyen buta, tudatlan...nézzen híreket, legyen képben a politikával, gazdasággal, én ugyanis szeretek ilyenekről beszélgetni.

Munkája legyen, az mindegy, hogy milyen, hisz ha nem szereti van lehetőség váltani...



A páromban mindezeket megtaláltam, és boldog vagyok vele...:)


27/N

2016. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

-tudjunk beszélgetni őszintén bármiről(ez legyen szórakoztató,vidám, de lehet szomorú is, a lényeg, hogy ne hallgatás legyen,meg ne elhallgatás egymás elől!)


-nevessünk együtt


-szexben minden legyen szuper(ehhez passzoljunk össze, tehát pl legyen olyan mérete,ami nekem jó!)


-anyagiak: legyen annyi ambíciója,önbizalma, hogy nem akar versenyt kettőnk között, hogy ki a jobb( ezt nemcsak anyagiakra, hanem másra is értem)


-életszínvonal legyen hasonló,vagy közel egymáshoz( veszekedés és jövőbeni konfliktus elkerülése végett)


-diploma: nem feltétlen kell, akár egy jó szakma is lehet helyette!


-alap dolgok: kedves,őszinte,humoros,vidám, ne legyen hajlamos a depresszióra, határozott, öntudatos, előrelátó,felelősségteljes,pörgős


külső: azt nem írom,mert vagy tetszik külsőre,vagy nem :D ha tetszik,akkor a fenti tulajdonságok kellenek ahhoz, hogy jól működjünk együtt! ha nem tetszik külsőre, akkor csinálhat akármit,nem lesz vonzalom.

2016. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaazokat is, de azert kort/nemet is kernek (tudom, noknek tettem fel ezt a kerdest, de akkor is).
2016. febr. 12. 01:35
 5/14 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok

-Mondhatnám, hogy a kor nem számít, de egy 30+os férfival nem valószínű, hogy összejönnék... de sose lehet tudni. Ha megvan a közös hang, akkor bármi lehet

-Azt nem mondhatom, hogy nem számít a külső, mert az hazugság lenne, de az igaz, hogy a belső fontosabb

-Külsőbe nekem 3 fontosabb dolog van ami számít...

az arc a legfontosabb, ha az nem fogott meg, akkor sajnos nem igazán lehet több beszélgetésnél/esetleg barátságnál

magasabb legyen nálam, mivel én se vagyok alacsony

ne legyen vékony... nem muszáj izmosnak lennie, de mivel rajtam is van mit fogni, zavarna ha a srác iszonyt vékony lenne

-belső: őszinte, vicces, jófej, hűséges, lehessen vele beszélgetni, hülyéskedni, stb.

-Irtad a házasságot... házasság+gyerek... Amíg nem mondja azt h soha az életbe, hanem mondjuk azt h majd egyszer szeretne, vannak ilyen tervei, az szerintem bőven elég

-Nem hátrány ha szereti az állatokat

valamint az sem, ha tetovált vagy szereti az ilyesfajta dolgokat, illetve a piercingeket

-Engem a pénz egyáltalán nem érdekel... szeretnék/szeretek teljesen független lenni. És nem csak azért mert bármi megtörténhet az életben, hanem azért, mert ez alapból biztonságot ad és önbizalmat.

Remélem válaszolni tudtam mindenre, amire kíváncsi voltál.:)

2016. febr. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:

Diploma; engem nem érdekelne.

Munka; hát legyen neki és ha ótvar szar akkor törekedjen rá h legyen vmi jobb.

Lehetőleg már ne lakjon otthon.

Külsőt így nem tudom konkrétan. Nekem aztán nem kell h ki legyen pattintva, legyen benne vmi, ami nagyon megfog aszt kész.

Belsőre meg elég sok minden van, nem kezdem sorolni.

2016. febr. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Legyen önellátó: munkahelye van, nem csüng anyucin, tudja használni a mosógépet, összedob egy szendvicset, és ki tud cserélni egy villanykörtét. (Itt már sokan meg is buktak).

Külsőre: nálam magasabb (154 cm vagyok, nem nagy kunszt), ápolt (fogazata is az!), férfias megjelenés, gondozott, igényes,ruházat. (Nem márkás. De azért ne vegyen a melegítőhöz makkos cipőt, színes zoknival.)

Szeretem, ha jó az illata, nekem ez is fontos első benyomás.


Fontos a beszéd: választékosan fogalmaz, tisztán ejti a hangokat. Kellemes hang és nevetés sok plusszot ér. Ha elsőre nem tudunk jót beszélgetni, megette a fene. Nincs meg a szikra.

És sokat elárul az intelligenciáról is. Többet mint egy darab papír.


A személyisége nyugodt, vidám, kiegyensúlyozott. Nem nyomul alpári módon, de le tud venni a lábamról.


Az ágyban passzolunk: méretben, vérmérsékletben, elvárásokban is.


Hasonlóan gondolkodunk alapvető dolgokban: kapcsolatok, hűség, család, házasság, anyagiak.

2016. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jo humora legyen es jo bor legyen. Az arca lehet ronda. Nekem ennyi kell egy komoly kapcsolathoz. Ha nagyon jo a szex ( nincsenek tabuk) minden nap vele es evek mulva is kedves, akkor gyereket is vallalok vele.

N

2016. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A legfontosabb az, hogy ne legyen túl konzervatív. Itt egyébként a férfiak nagyja már ki is esett.

Ne zavarja, ha a nő keres többet.

Ha gyereket vállalunk, legalább annyit üljön vele otthon ő is, mint én.

A házimunkából ugyanúgy vegye ki a részét, mint én.

Szomorú tapasztalatom, hogy a legtöbb férfi még mindig úgy képzeli, hogy az asszony dolga a mosás-főzés-takarítás, és a férfi a családfő. Itt a gyk-n is feltétel, hogy a nő főzzön. Nálam ez is kizáró ok: persze főzök én is, ha kell, de ugyanúgy elvárom, hogy ő is megtegye.


Külsőre nincs sok kikötésem, de legyen határozott és férfias a megjelenése. Öltözzön normálisan: a póló, kapucnis pulcsi, edzőcipő tökéletes viselet otthon vagy az edzőteremben, de nem az utcán. Még tiniknél oké, de 30 körül már azért tudjon az ember normálisan öltözni.

Az alakja igazából mindegy, ne legyen kórosan sovány vagy súlyosan elhízva. És legyen ápolt. Szomorú, hogy sokak számára még a rendszeres borotválkozás és fogmosás is kivitelezhetetlen. Miért?


Nagyon fontos viszont, hogy pozitívan gondolkozzon és cselekedjen. Azaz ne abból álljon az élete, hogy másokat okol a saját sikertelensége miatt, miközben nem csinál semmit, hanem tegyen azért, hogy előbbre jusson. Ebben én tudom őt támogatni, illetve olyan kapcsolatra van igényem, ahol ő is támogat engem.

Valójában ez a legfontosabb, fontosabb a diplománál és a pénznél is. Azok ugyanis elérhetők, megszerezhetők a megfelelő hozzáállással, viszont a hozzáálláson nagyon nehéz változtatni.


A házassággal, gyerekkel kapcsolatos tervek nem számítanak az ismerkedésnél. Az eddigi tapasztalataim alapján ugyanis ezek változhatnak, a kapcsolat függvényében. Jó esetben azonos irányba :)

2016. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne csüngjön anyuci nyakán folyton - és ezen nem csupán a külön lakást értem, hanem azt, hogy ne beszéljen órákat anyucival a telefonon egész nap, és ne akarjon vele minden nap eltölteni 3-4 órát...

Számomra a tanulmányai fontosak - Nem azért, mert sznob vagyok, hanem mert legtöbb esetben ez volt a fő ütközőpont. A "Persze Te többet keresel, mert van papírod" és a "Neked könnyű, mert minden az öledbe hullik így, hogy tanultál" és hasonlókból elegem van. Ezek nem férfijellemek, hanem sírós, frusztrált, ambíció nélküli embereké. Ha ennyire zavarja, akkor vagy ne engem akarjon, vagy tegyen vlmit érte, hogy ne így legyen!

Ebből következik, hogy kereshet többet is, mint én - Eddig számomra nem volt elvárás, h keressen többet, de amikor visszakapom a fent elhangzottakat, igenis hajlok rá, h keressen többet, mert nem akarom idővel azt hallgatni, hogy "Nekem nincs pénzem kávézókba járni, mint Neked, nekem ez luxus" és aztán megtiltja, h én is menjek pl a barátnőimmel.

Nálam nem nehéz magasabbnak lenni, 162 centi vagyok. De amúgy nekem soha nem volt kitétel, hogy magas legyen az illető. Most két olyan sráccal is randiztam, akik nem voltak magasak. Az egyik pont akkora volt mint én, nekem ez még tetszett is!

Belsőségek: Legyen ambíciózus és művelt. Emellett ne legyen jófiú! Jófiú nem kell! A jófiúk állítják, hogy azok, de mindig kiderül, hogy nem! Férfi kell, aki udvarias, kedves, szeressen férfiként viselkedni! Szeresse azt, ha kedveskedhet nekem, mint nőnek úgy, hogy mondjuk segítségemre siet és kinyitja a befőttes üveg tetejét vagy lesegíti a kabátomat.

33 vagyok egyébként.

2016. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!