Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan csinos szép arcú nőkről akiknek nagyon minimálisan számít a külső és a pénz, egzisztencia?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A sok pénz nem minden nőnek fontos A normàlis életszínvonal megint màs....( ne kelljen egyik félnek sem eltartani a màsikat, és ne kelljen filléreskedni) A külső viszont igen. Nincs a vilàgon olyan igénytelen ember aki összejönne egy akàrkivel. Ha mégis van az nem lesz boldog soha a büdös életben , mert egy életen át kevés az, hogy "nem volt jobb". Olyannal aki irànt nem érez sem testi vàgyat, sem semmit. Nem àrtana ha ezt végre etfogadnàk az emberek.
2016. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Külső alacsony igényekkor arra gondoltam hogy utcán szembe jövő férfiak közül 10böl átlagosan 8al kezdene kapcsolatot külső alapján
2016. nov. 25. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Én nőként mindenképpen azt javasolnám neki, hogy tudatosítsa magában, hogy mi az, ami viszont fontos a felsoroltakon kívül számára.

Mert igényei mindenkinek vannak, ha nem a pénz és nem a szépfiú kinézet, akkor valami más!

Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy ha egy nő ennyit árul el magáról, akkor a férfiak (főleg a megkeseredettebbek) úgy veszik, hogy akkor a nőnek BÁRKI jó, és végre ők is labdába rúghatnak. Aztán ők vannak a legjobban megsértődve, hogy mégsem, mert más téren sem ütik meg az elvárt szintet (pl. személyiségben, intelligenciában, stb.). Vagy éppen beleesnek abba a kettőbe, akikkel nem jönnél össze, és utána hazugnak és felszínesnek titulálnak.

Az jó, ha tudatában vagy, hogy mi az, ami kevésbé fontos, de legyél annak is tudatában, hogy mi az, ami fontos. És azt hangoztasd, különben a férfiak úgy fogják venni, hogy neked bárki jó... pedig nyilván nem.

2016. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen nem létezik sajnos,bárcsak lenne...
2016. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez szép és jó, hogy 10-ből 8, de ilyen nincs. Nincs olyan, hogy minimálisan számít a külső. Valaki vagy tetszik úgy ahogy van, vagy nem. Nincs olyan, hogy csak kicsit tetszik és akkor már jó is. Egyébként pedig sokmindenen múlik, hogy egy ember bele akar-e kezdeni egy kapcsolatba valakivel. A külső csak 1 dolog a sokból. És ugye ez még nem jelenti azt is, hogy meg is marad a kapcsolat. Mert ugye nem csak megszerezni kell, hanem meg is kell tudni tartani a partnert. Nekem is volt olyan, hogy első ránézésre rendben lett volna, de miután pár órát beszélgettem az illetővel, már biztosan tudtam hogy én ettől nem akarok semmit.
2016. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Csupa ilyen között élek, egyikről ez a véleményem, másikról az.

Mi a kérdésed valójában?

2016. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Önertekelesi problémája van vagy valójában nem is olyan szép, csinos. Ha nem is a pénz, de egy kellemes környezet amit simán megkaphatna nem érdekli az igénytelensegre vall
2016. nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gábor19... ***** válasza:
Azt hogy ilyen nincsen:)
2016. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!