Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van, hogy nekem, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy nekem, mint szép nőnek nincs barátom, egy csomó ronda/átlagos ismerősömnek pedig van?

Figyelt kérdés
Mindig néznek az utcán stb., mégsincs senkim... L22
2017. márc. 2. 01:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, nem mernek kezdeményezni. Félnek az elutasítástól. Mert szép nőnek többnyire nem átlagos pasi szokott kelleni. ..
2017. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
49%
Lehet nem azért néznek mert szép vagy. Mutass képet magadról.
2017. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel a stílussal nem is csodálom. Feltehetően a kisugárzásod is hasonlóan hervasztó lehet.
2017. márc. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Mert megítéled az embertársaidat és leírod őket, csak mert szép vagy és azt gondolod, hogy jobb vagy náluk, mert azt gondolod, hogy ők csúnyák.


Húsz éves srác vagyok és sok csajnál próbálkoztam már, mind szép volt, mert csúnyánál, aki nem tetszik minek próbálkozzak, és az a tapasztalatom, hogy akik a "legszebbek" "legjobban elvoltak telve maguktól", azok voltak számomra a legirritálóbbak. Egyetlen beszélgetés után azt mondtam magamban, hogy "Kösz belőled nem kérek. A lányok 60% szép, de kevés van olyan bunkó mint te." Attól, hogy az adott lány szépsége a felső 10%-ban volt, nem számított, mert a személyiségük általában taszító. Nagy néha kifogtam egy-egy szépséget, akik még szerények és csendesek is voltak. Azok megérdemlik a törődést :)

2017. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%
Mert túl nagy az arcod.
2017. márc. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
67%
Talàn mert irigykedsz màsok boldogsàgàra, ahelyett hogy tennél valamit azért, hogy pàrod legyen. Vagy nem vagy olyan szépséges, mint amilyennek hiszed magad, esetleg érthető módon eme stílus nem fekszik sokaknak. Lehet szemezgetni az okokat.
2017. márc. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
23%
Félnek tőled :) Ha tényleg szép vagy akkor nem mernek kezdeményezni szerintem
2017. márc. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16%

Attól, hogy sokan lehúznak téged a nagy arcod miatt, még simán lehet, hogy tényleg csak rettegnek tőled a szépséged miatt. Csak nem vallják be.


N

2017. márc. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%
Mert ők megismerkedtek a párjaikkal, te viszont nem ismerkedsz senkivel, csak nyugtázod hogy bámulnak.
2017. márc. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
59%
Te belülről vagy ronda/átlagos. Van ilyen.
2017. márc. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!