Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknél esélytelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknél esélytelenek a nem jóképű pasik, akkor én miért látok mégis egy csomó átlagos/alatti srácot csinos nővel?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni, hogy akik azt mondják, hogy ilyen nincs, azok hol élnek, vagy hogyan látják a világot. Nem tudok úgy kimenni az utcára szinte, hogy ne lássak egy ilyen párt. És nem, nem egy finnyás nő vagyok, aki szerint mindenki ronda, hanem pasi.
2015. okt. 30. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Te ezt látod. Én meg azt, hogy a jó nők mellett az átlag férfiakhoz képest egy külsőre sokkal jobb férfi sétál. Átlagos vagy csúnya srácot én még a büdös életben nem láttam igazán csinos nővel.
2015. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
A végső elkeseredés... Én sem értem az itt kesergőket. Felszállok a metróra és szinte csak elhízott pattanásos csávokat látok, olyan lányokkal, hogy még én is elismerem, hogy szépek. Könnyebb a társadalomra kenni a sikertelenségüket.
2015. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Most a többi kommentelő azt fogja írni, hogy pénz. Pedig ha sírás helyett összekapnák magukat, akkor ők is rájönnének, hogy a karizma, a jó kiállás és az önbizalom sokkal fontosabb mint a külső vagy mondjuk a pénz.
2015. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

"El nem tudom képzelni, hogy akik azt mondják, hogy ilyen nincs, azok hol élnek, vagy hogyan látják a világot."


Ebből a "hogyan látják a világot"-részt ragadd meg!

Vannak meggyőződéseik, amikkel rendre felülírják az általuk tapasztaltakat (a valóságot).

Ha egy lány kedves velük, netán flörtöl, akkor biztos ki akar szúrni velük..:) Hiszen más céjuk nem lehet, hiszen nő rájuk nem bukjat, hiszen ők csúnyák. :))

És eszükbe sem jut, hogy a nőnek tetszenek és éppen ők szivatják meg őket az elutasításukkal.

És akkor ide jönnek kérdezőskodni, és amikor ezt elmondjuk nekik (többnyir nők!), akkor lehülyéznek és megaláznak minket.


Ez pont olyan, mint amikor elvileg élet védelmére hivatott orvosemberek szakítanak meg terhességeket, mondván: "ennyi idős nőnek nem lehet gyermeke". De hát lett!...

2015. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ez egy klisé


én azt látom h nem tudnak ismerkedni ma a 30alatti korosztályban, (persze panaszkodni azt nagyon...)

sem személyesen - ami a legfontosabb lenne

de még interneten sem - ami azért már elég ciki kategória

2015. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok..l


A barátnőm a pasijáért úgy odavan, szerintem meg egyenesen "csúnya" nah jó átlagos a hapsi.. De ő szerti, és tetszik neki..


Detto a fejem szerintem nagyon jő képű, arányos alakatú, izmos.. Ránézek 7év után és még mindig beleborzongok, meg hasban pillangők..

De van olyan barátnőm aki szerint nem az. Amikor még nem jöttünk össze akkor fejtette ki, hogy ne is..de a neki tetsző férfiak nekem nem...


Tehát kinek mi az átlagos ;)

2015. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Volt egy srác, akivel megismerkedtem. Először csak barát kategóriába tettem, nem is akartam tőle semmit. Aztán egyre többet beszélgettünk, egyre jobban tetszett a személyisége, a magabiztossága, a humora, és lassan többet kezdtem el érezni. Aztán összejöttünk.

Szóval, szerintem nem minden múlik a külsőn -persze ha nagyon nem vonzódtam volna hozzá, maradt volna csak barát-, de a személyiségivel hódított meg.

Ez volt fordítva is, hogy volt egy srác aki szörnyen helyes volt, naaaagyon -mások szerint is-, és tök örültem, hogy akar tőlem valamit, de amint jobban összeismerkedtem vele, rájöttem, hogy szörnyen nyavalygós kisfiú. Nekem pedig nem kisfiúra volt szükségem... az ilyen pasik lesznek amúgy barátság extrákkal. legalábbis nálam.

2015. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
"az ilyen pasik lesznek amúgy barátság extrákkal. legalábbis nálam." :DDD Szegény srác, szexelhetett veled kizárólagosság és elkötelezettség nélkül... Hogy rá***tt!
2015. okt. 31. 10:30
 9/11 anonim ***** válasza:

"az ilyen pasik lesznek amúgy barátság extrákkal. legalábbis nálam"


Ez hiteltelenné tette az összes addigi szavadat, ezt ugye tudod?

2015. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nőknek csak és kizárólag a pénz és a jó külső számít, és ez független attól, hogy a nő csúcsmodell vagy épp átlagos vagy átlag alatti. A kérdésben említett példának nagyon egyszerű a magyarázata, és erre jó lenne rádöbbenni (a nőknek meg beismerni): az, ha szintjük alatti pasival vannak, nem más, mint az, hogy egyelőre a B-terv jött be.
2015. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!