Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyagias vágyaim vannak, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias vágyaim vannak, de mert ez az amit sosem kapok meg a férfiaktól. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lehet anyagias hülyének néztek, de nekem hiányzik, hogy a férfiak önszántukból pénzt költsenek rám, vagy legyen végre barátom, aki megteszi ezt értem néha.

Hogy értsétek: engem soha semmire nem akarnak meghívni, barátom sincs. És ezért ez nekem nagyon hiányzik.

Sokszor hallom, hogy egy lányt elhívnak moziba, kávéra, vagy enni ismerkedési céllal. Engem senki! Sokszor hallom azt is, hogy egy lánytól kérdezi a barátja, kér-e valamit enni... Bárcsak én érném meg, hogy nem valamelyik szülőm hív meg valamire!

Nekem ez akkora pozitív visszajelzést jelentene! De nem csak a meghívások, hanem más pénzbeli dolgok. Pl. az ajándékok.

Bárcsak én jelentenék annyit valakinek, vagy legalább én ragadnék meg annyira valakit, hogy hajlandó legyen pénzt kiadni rám! Az annyira szexi.

Vannak helyzetek, amikor vérzik a szívem, pl. ha egy barátnőmet hívná meg a barátja enni, de visszautasítja, mert nem annyira éhes. Ez érthető persze, de olyan gáz, hogy itt vagyok én, egy meghívásra áhítozva, és ott van ő, aki válogat hogy mikor releváns. Meg akkor is vérzett a szívem, mikor szerveztünk egy pár napos utazást páran, és hallottam az egyik lány ismerősömet mondani, hogy ő szeretne ezen részt venni, és hogy reméli 10-15 ezerből kijön mert többet nem nagyon szánna rá. És hallottam a barátja válaszát, hogy ő annyira nem akar, de felőle menjenek, és nem baj, mert kipótolja ha többe fáj.


2017. márc. 4. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz barátod, és ő felajánlja, hogy meghív moziba, ez pedig jólesik neked, attól még nem leszel anyagias. A lényeg, hogy ne ess át a ló másik oldalára! :) Engem például barátom többször meghívott már erre-arra, de mostanában én hívom meg, illetve felezünk, mert nem volt munkája eddig. Majd ezután valószínűleg ő fog meghívogatni, mert 4x annyit keres majd, mint amennyi pénzből én gazdálkodom.


Sok sikert a pártaláláshoz! :)

2017. márc. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sem feltétlenül anyagiasság. Ha lesz barátod, szinte biztos, hogy el fog vinni téged is ilyen helyekre, meg fog hívni enni inni, kipótolja a büdzsédet, ahol ki kell.

Az anyagiasság ott kezdődik, hogy te elvárod a rendszeres ajándékozást tőle. Ezek azonban inkább közös programok, mintsem kifejezetten neked szóló ajándékok. A közös programokat pedig általában ha nem is teljesen, de az oroszlánrészét a fiúk szokták fizetni.

2017. márc. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom hány éves vagy, de úgy tippelem 16-20 között, vagy még fiatalabb.


Ékes példája vagy annak, hogy miért a bunkó férfiakkal jönnek össze a nők.


Nem tudom milyen társadalmi osztályba tartozol, de Magyarországon a medián átlagbér 118 ezer forint körül van. Sokan ebből még albérletet vagy munkásszállót is fizetnek, aki egyetemista az diákmunkán még kevesebbet keres és esetleg még diákhitele is van és ugyanúgy fizeti a kollégiumot.


Nem tudom hányas voltál matekból, de szerinted ki lesz majd az, aki bőszen szórja majd rád a pénzt? Elhiszem, hogy te önmagadra úgy gondolsz, mint egy egyedi valakire, de a másik félnek te ADDIG csak egy vagy a sok közül, amíg meg nem ismer belülről és beléd nem szeret.


Szóval gondolkozz, keresel a fent említett pénzt és próbálsz valamit kezdeni az életeddel, akár tanulni, akár vállalkozásra gyűjteni, akár külföldi kiutazásra gyűjteni, hogy ott vállalj munkát, akár csak egy lakásra gyűjteni. Ilyenkor te magad sem fogsz moziba menni, beülni kávézni, de még azt is meggondolod, hogy Pizza King legyen vagy inkább a SPAR-ban veszel két kiflit.


Ki fog tehát ezek után neked bőszen fizetni mozit, vacsit meg ilyeneket? Kétféle embertípus.


Az egyik a gazdag. Ez akár jó parti is lehet, csak sajnos egyetlen apró baj van velük. Kevés van belőlük és túl sok nő akarja őket megkapni. Ezért sokan közülük csak szexelni akar (legalábbis egy bizonyos életszakaszban biztosan) és végül ők is azt fogják választani általában, aki legalább azonos vagyoni szinten van.


A másik pedig, - velük viszont nagyon rosszul lehet járni - a felelőtlen, esetenként komoly pszichiátriai betegséggel küzdő férfiak, akik még ha teljesen munkanélküliek is, olyan magas kockázatvállalási hajlandósággal bírnak, hogy simán kifizetnek neked bármit, kirakják a húszezrest, csak előbb-utóbb azon kapod magad, hogy beköltözött hozzád, te tartod őt el és ha szólsz érte még jól meg is ver.

2017. márc. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, sokaknak nincs pénze rendszeres meghívásokra, ne várd el.
2017. márc. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen korosztályhoz tartozol, illetve az sem, hogy akivel megismerkedsz, ő hány éves.

Mi legelső randin ebédelni voltunk, második randin ebéd és vacsora, illetve ott aludtunk, ahova mentünk.De mi bőven 30 felett vagyunk.

Egy 18 éves sráctól irreális elvárni ilyeneket.

Attól nem vagy anyagias, hogy vágysz erre, de mondom nem mindegy, hány éves vagy.

2017. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:

Az anyagiasság nem itt kezdődik, ezek a vágyak igazából normálisak egy kapcsolatban, sokkal inkább a egy férfira, férfi általi törődésre, figyelmességre vágysz. Normális kapcsolatban ezek alap dolgok.

Amúgy miért nincs barátod? Hány éves vagy? Ezek szerint még nem volt kapcsolatod, mert ezt bármelyik normális lelkületű, nevelésű férfi megteszi érted.

29F

2017. márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam teljesen végig de azért leírom mert igaz.

Jelenleg olyan alacsonyak a fizetések hogy 1 férfi maximum csak a megélhetést tudja biztosítani. Azt sem minden esetben. Ha úgy érzed nem hív meg az azért van mert másként mutatja feléd szeretetét mint az elértéktelenülő ingóságok vagy feledésbe merülő események. Igazán csak azok az élmények maradnak meg benned amiknél komoly érzelmi állapot van. Amit elvársz az normális a normális dolgokat nem jegyzi meg az agy. Nem önfeledt. A férfiaknál van egy íratlan szabály: Senkire nem költünk de ha van valakink minden pénzt megér. Senkiből válj valakivé.

2017. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sose ment a pénzzel csajozás, de ha mégis vannak anyagias nők, akkor furcsa, hogy nekem miért nem sikerült találni egyet sem?...
2017. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Abban mi az anyagiasság, ha elviszi vacsorázni?

Semmi, egy gesztus, és kész.

Azért nem minden férfi annyit keres, hogy épp csak meg tudjon élni.

De nem tudjuk a korodat, Kérdező.

#5 voltam.

2017. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!