Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők (tisztelet a kivétel) úgy választanak pasit maguknak h tetszik az h annak a pasinak van egy autója. Azert tetszik nekik mert van egy autója. Miért van ez így, mit vár a nők a férfiaktól ha nem is szeretik őket?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a nők egymással versenyeznek h a pasim nekem ezt vett azt vett és ez a trendi. Mintha a nők körében elvárás lenne ha pasinak autója ház stb. Arról nem is beszélve h mellesleg buták is nem egy ilyen esetet láttam h azt hiszik h van egy autód akkor tele vagy pénzel. Élnek veled pár évig utána dobnak mert nekik a ELVÁRÁST HOZNI KELL H NE MARADJANAK SZÉGYENBE A NŐK KÖRÉBEN.
2017. jan. 31. 18:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vettem észre ilyet. Csak itt olvasom, hogy a magányos férfiak ezt állítják.
2017. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Én sem vettem észre ilyen összefüggést.

Mivel elég sok férfinak van autója, ezért nyilván a nők jó eséllyel jönnek össze olyan férfival, akinek van autója. (Nem azért jönnek össze vele, mert van autója, de nyilván azt sem várják el, hogy adja el, miután összejöttek vele.) Más nők meg (vagy akár ugyanazok egy másik alkalommal) olyanokkal jönnek össze, akiknek nincs autója.

Nagyjából annyi az összefüggés, mintha azt állítanád, hogy a nők a nyári hónapokban született férfiakat részesítik előnyben, vagy bizonyos keresztnevűeket, stb.

2017. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen esetből te zérót láttál.


Valami gebasz van benned, a személyiségeddel, de nem akarod elismerni, ezért egy rajtad kívül álló dolgot hibáztatsz, amit nem lehet befolyásolni. Így maradhatsz a langyos kakában.

2017. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Először tanulj meg fogalmazni, utána butázd le a nőket!

Amúgy meg van kocsim, elég jó modell szerintem, és nem érdekel, ha az illetőnek nincs, hacsak nem egy olyan kis faluól származik, hogy napi szinten van két busz. Oda nem lehetőség hanem mindennapos kellék egy autó.

2017. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Talán azért van ez, mert ugye a mai viszonylatban nézve (többek között) egy autó már full alapnak számít! És ha egy alap dolog nincs meg egy férfinak, úgy elgondolkodtató, hogy (belső értékektől függetlenül) akar e valamit a hölgy tőle. De abban viszont egészen biztos vagyok (és most akár hogy is próbálják utánam bizonygatni az ellenkezőjét!), hogy az előttem válaszolók mind hölgyek! :) 33/F
2017. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

#napiostobaáltalánosítás


Neked sem azért nincs csajod, mert nincs kocsid, ennyi szent.

2017. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#6 tisztelet a kivétel, nem minden nőre igaz, hanem a többségére
2017. jan. 31. 18:44
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mivel 30 éves voltam amikor élettársam megismertem.Nem volt a homlokára írva, hogy kocsija van, de mivel randira nem biciklivel vitt, kiderült, van kocsija.Szégyenszemre az is kiderült elég hamar, hogy nem egy egérlyukban lakik, hanem gyönyörü helyen, családi házban, csodálatos udvarral.De mikor ezt megtudtam, már tùl voltunk a szexen, kezdtem belezùgni.

Ettöl számító vagyok?Semmit nem tudtam róla elsö látáskor, csak az izgató tekintetét ismertem.

Mamár a legtöbb férfinek van autója, az idösebbeknek háza/lakása.Szerintem 50 felett ez nem ritka.

Az, ha Te nem találsz párt, az nem a kocsi hiánya miatt van.

2017. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%

Milyen többségre? Életemben nem láttam még ilyen nőt :D Hol ismertél meg személyesen ilyen lányokat, és hányan voltak?

Bár lehet benne valami, mikor megismertem a párom, akkor anyukája Tigrájával járt, egyből benedvesedtem, azért az valódi puncimágnes. Azért jöttem vele össze, mert először azt hittem, hogy az övé.

2017. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Mar megint te vagy? Multkor megbeszeltuk, hogy ez csak feletek Mucsarocsogen igaz a tobbsegre, csak nalatok meno a buta falusi lanyok koreben, ha valakinek van egy ezer eves tragacsa.
2017. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!