Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag elkényeztetett emberek közül miért boldogtalanok sokan? Hogy lehet nekik segíteni?

Figyelt kérdés
Ismerek egy srácot, megvan mindene, mégis boldogtalan. Sok a rossz tulajdonsága ,de jóság is van benne, próbál jobb irányba haladni, ám ez szemmel láthatóan magától nem megy neki. Belém zúgott, de nekem nem jön be. Amíg udvarolt egészen előnyére változott, látszott rajta, hogy komolyan gondolja és tényleg hajlandó lett volna a kedvemért megváltozni ,csak hogy én ilyet sose kérten tőle, nem akarok vele összejönni. Nagy nehezen elfogadta ezt, viszont látom rajta, hogy rossz irányba tart.
2017. márc. 4. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert úgy érzi, hogy ő egy senki, hiába van meg mindene. Nem az ő érdeme az, amivel rendelkezik.
2017. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

A világ legeslegnagyobb közhelye: "A pénz nem boldogít."


Ugye, hogy nem hülyeség?:)

2017. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban talán azért boldogtalan mert lekoccoltad.
2017. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, ebbe van valami, de hogy lehetne motiválni. Már azon kívül, hogy amíg rám volt kattanva addig nagyon is az volt, de most hogy már beletörődött, hogy nem lehet semmi, ismét olyan lett,mint annak előtte.
2017. márc. 4. 16:05
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem érdekel mint férfi akkor miért akarod megváltoztatni? Mindenki úgy éli az életét ahogy szeretné. Ám, ha a pénz nem boldogít akkor ide belőle jó sokat, szeretnék boldogtalanul élni gondok nélkül.
2017. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jó, hát aki gazdag alapból az nem tudja értékelni meg az ő baja, hogy nem tud magával mit kezdeni.

Én azért tudnék élni, mert tudom, hogy milyen, amikor nincs.

2017. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Másokat is ismerek ilyen körülmények közül és szinte mind boldogtalanok, magányosak. Ő ezt nem mutatja ki a világ felé, de én már elég jól ismerem,nekem megnyílt, csak az a baj, hogy többet akart, mint barátság, így viszont nem nagyon tudok már rajta segíteni, pedig szeretnék, mert alapból egy jó képességű érzelmes fiú legbelül, csak sok rossz hatás érhette őt, ezért sokkal vadabbnak, hűvösebbnek mutatja magát.
2017. márc. 4. 16:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a szülei nem akkor foglalkoztak vele,amikor kellett volna?Ezen a férfiak sokkal nehezebben lendülnek túl,mint a nők.
2017. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
és a válasz amire vártál: Szerintem elkéne költened a vagyona nagy részét ! Utána boldogabbá vállna
2017. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Uotlsó jókat ír, szerintem anyagi értelemben mindennel elhalmozták, ki volt nyalva a hátsója, viszont szeretetet, törődést nem kapott, ezért torzult a személyisége. Gazdagéknál ez gyakran van így, egyszerűen azt hiszik, minden dolog pénzben mérhető.
2017. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!