Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így velem? Fiúk nektek is voltak ilyen érzelmeitek?

Figyelt kérdés

Minél több nővel beszélek, annál kevésbé van kedvem hogy bármilyen kapcsolatba kerüljek velük, már majdnem azt mondom, hogy úgy ánblokk utálom őket.

Ma is ráírtam egy lányra, akit amúgy ismerek személyesen, hogy miújság? Aztán letiltott erre xd

Minden huszonéves nőnek pasija van, vagy férje, vagy esküvőt tervez.

Akinek nincs azt mondja fiatal vagyok, még ha egy évvel is idősebb.

18 év alattival nem kezdek, gyereknek tartom.

mint ahogy 30+ os gyerekes elvált anyukával sem

3. "kategória" akinél jó lennék az a ronda nő, evidens hogy vele sem kezdek...


Pedig azt mondják helyes vagyok, én is annak látom magam. Bár talán nyomulós.


Egyszerűen úgy idegesítenek a boldog párok, meg akik rendszeresen szexelnek. Nem tartom igazságosnak.

Na meg aki nemet mond megtudnám folytatni egy kanál vízbe, és olyankor minden rosszat kívánok neki :)


24 F



2017. márc. 5. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

"Na meg aki nemet mond megtudnám folytatni egy kanál vízbe, és olyankor minden rosszat kívánok neki :) "

Tipikus én, csak lányba.:D

2017. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
előbb te is meg az #1-es is jöjjön egyenesbe önmagával,a világgal, és utána lesz párotok. amíg csak utáltok mindenkit aki boldog, maradtok ilyen savanyúak akik senkinek nem kellenek
2017. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

"Na meg aki nemet mond megtudnám folytatni egy kanál vízbe, és olyankor minden rosszat kívánok neki :)

"


itt a baj.

amíg nem tudsz egyedül boldog lenni, addig nem találsz senkit sem.7

ezt a fajta passzív agressziót nagyon felejtsd el.


26 vagyok, ugyanígy mint te...herótom van attól h bárki megtetszik, vagy pasija van, vagy eljegyezve, vagy terhes stb stb...

Ismerkedés hagyjuk..."bocs van pasim" szlogen mindenütt, szórakozóhelyeken lányok csak mutatóba.

szánalmas undorító az egész kisváros ahol vagyok.

de legyen önbizalmad, meg mosolyogj, mert hogyan akarsz nőt ha nem teszed ezt?!

jahh min nevessek? magamon?!

ha nem vagy jóképű, vagy gazdag, csak átlagos...akkor hatalmas mázli kell h kitűnj. nekem megvolt 3x is.

de most mégis egyedül vagyok. megint.

szóval talán eljátszottam minden sanszom.

még pár év, és azt teszem mint József Attila. Az élet igazságtalan, akinek van nem becsüli, aki becsülné, neki nem jutott osztályrészül...

2017. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én örülök mások sikereinek is, a múltkor egy nő meglepetésként foglaltatott asztalt, vett bort a férjének...aranyos nő volt (30-40 körüli) nem sajnáltam a párjától, nem éreztem azt, hogy idegesítene vagy bármi, jó érzéssel töltött el, hogy mások boldogok :)

igaz én akkor ott álltam és pont az exemre vártam akivel szakítottam, hogy a cuccait visszaadjam, de örültem ennek a dolognak, hogy nekik összejött...

sajnos kicsit hülyén sült el, mert csak mosolyogni tudtam amikor az exem odaért, annyira jó kedvem lett ettől a dologtól...


24F

2017. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

van önbizalmam, azzal nincs probléma

jobbnak látom magamat, mint bármelyiket ;)

2017. márc. 5. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre ,hogy a felek képtelenek megfelelő formában kommunikálni, nem nyitottak.

A nők nagyon nyeregben érzik magukat hisz egyenjogúság bejött, de az udvariasság tulajdonképpen a férfi által a nő irányába nyújtott plusz figyelem, ami fordítva természetesen nincs meg. Ezt ma már nem lehet elvárni egy nőtől ,hogy kellő tisztelettel beszéljen egy férfival és esetlegesen ennek megfelelően utasítsa el annak közeledését.


Nem arról beszélek ,hogy állítsák vissza a régi nemi szerepeket de azonnal ... arra célzok ,hogy általában az ember azt kapja maximum amit nyújtani tud (jellemzően kevesebbet). A nemeknél eltorzult az énkép, nincs stabil középút, a magunk megítélése a szélsőségek irányába kúszott el.


Nem lehet sajnos mit kezdeni a mai helyzettel. A kommunikációs problémamegoldó képessége a nőknek közel nulla (nagy arányban, nem általánosítás, főleg személyes tapasztalat alapján írom).

2017. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
"Egyszerűen úgy idegesítenek a boldog párok, meg akik rendszeresen szexelnek...". Ne haragudj, de ez már- már beteges egy kicsit. Egyébként, vannak kevésbé boldog párok, ők megnyugtatnak?
2017. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy görcsben lévő emberrel a kutya sem akar kezdeni, mert látni rajta...ajaj, ez kicsit gebaszos.

Nyugodj le lelkileg és próbálj kiegyensúlyozott lenni, amely látszódik rajtad idővel és ez kapóssá tesz majd.

Az írogatós-fejecskés kapcsolatot ne építs neten-telefonon, mert elég halott irány...


Mellesleg engem meg az idegesít fel, ha fel akarnak szedni és minél idegesebb leszek, annál jobban...ki érti ezt a világot...:DDD...majd próbálok gyűlölködni kicsit én is, ha ez így beválik;)

2017. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szergej55 ***** válasza:
Tipikusan sokat gondolsz ehhez a minden lánynak van barátnője témához. Persze, egy csomónak van, de ez 90%-ban csak azért van, hogy ne legyenek egyedül. Ne aggódj, a fele kb. azonnal jobbra cserélné az aktuális paliját, ha tehetné.
2017. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Tipikus modern fiatalok, akik hisztiznek ha valami nem úgy van ahogy ők akarják! Az élet nem ilyen, ki kell bújni anyu szoknyája alól és harcolni kell, küzdeni!
2017. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!