Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány a falumból,egyetemet végzett,jól fizető állása van és úgy hallottam hogy Pestre akar költözni. Én segédmunkás vagyok,a családom tagjai is mind kétkezi munkából élnek és az övéi is. Mivel nem gazdag családból származik,így érezhetem számomra megközelíthetőnek?

2017. márc. 5. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
simán lehet
2017. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen gyenge önbizalommal ugrasz neki, akkor szerintem nem sok. De azért próbáld meg!
2017. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha pesti pita akar lenni, akkor húzzál bele az ismerkedésbe, mert felköltözve deformálódni fog a sznob környezet hatására és lenéz végül.

Szedd a lábad ;)

2017. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Akkor vágja bele az ismerkedésbe/hódítási kísérletbe ennél a lánynál, ha van benned hajlandóság arra, hogy tanulj,képezd magad. Ha nincs annál nagyobb ambíciód, hogy segédmunkás legyél, és nincs benned szellemi nyitottság, úgy nem sok esélyed van, bocsi! Egy értelmiségi, diplomás nő értelmiségi, diplomás társat keres magának, mert egyrészt olyan körökben forog, másrészt, mert aki értelmiségi, annak jellemzője, hogy mindig tanulni akar, művelődni, új dolgokat megismerni, nem feltétlen csak a saját szakmájában, hanem élete más területein is. Pl. sok értelmiségi nyitott arra, hogy művészetekkel foglalkozzon a szabadidejében, pl. rajzoljon, fessen, zenéljen, vagy tanuljon egy új nyelvet, vagy sokan közülük szeretnek színházba, kiállításokra járni stb. Van benned erre hajlandóság? Nyilván nem ismerem a lányt, akiről kérdeztél, de ezekről a dolgairól informálódj tőle, vagy másoktól, és te is legyél ambiciózus, ne érd be segédmunkával, ha őt akarod!


egy jogásznő (29)

2017. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!