Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem, hogy ilyen testalkattal lesz egyszer barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 20 éves leszek, és nem volt még sosem barátnőm. Rám sem néznek a lányok, pedig magas vagyok (188cm), de vékony testalkatom van (71 kiló). Nem vagyok társasági ember, és nincsenek barátaim, ami annyira nem is zavar, de az viszont zavar, hogy nincs barátnőm.

Linkelek két képet a testalkatomról, szerintetek van esélyem, hogy valaha lesz barátnőm ilyen testalkattal?


[link]


[link]


2017. márc. 5. 15:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
Persze hogy van eséjed. Csak lég kicsit társasági ember.
2017. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a test a lényeg. A kisugarzás sokkal fontosabb!
2017. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baj nincs az alkatoddal! Sok pali irigykedhetne Rád!
2017. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl vékony?
2017. márc. 5. 15:32
 5/24 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem a testalkatoddal van a probléma, szóval másképp lett volna értelme megfogalmazni ezt a kérdést. De nem is értem mért pont az alkatod vetődött fel a probléma lehetséges forrásaként.
2017. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Szerintem 2 probléma van.

Egyik az alakom.

A másik pedig, hogy nem vagyok társasági ember, nincsenek barátaim, nem vagyok beszédes.

És az a kérdésem, hogy van esélyem, hogy egyszer lesz barátnőm?

2017. márc. 5. 15:37
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
3-as vagyok. Nem vagy túl vékony. Ismerek több olyan palit is, akik elbújhatnának mögötted (de amúgy úk is a 10/10-es csajokra buknak).
2017. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A páromnak is ilyen az alkata és tapadnak rá a csajok. Mint látod nem testalkat kérdése az ismerkedés :)
2017. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A tested teljesen átlagos, ennél soványabb és kövérebb pasiknak is lehet szép barátnője. A fejed fontosabb lenne, illetve a személyiséged is.
2017. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerezz barátokat ismerősöket.

Ennek legegyszerűbb módja ha lesz valami hobbid, valami amit nem gép előtt ülve csinálsz és ahol emberek is vannak.

Pl a néptánc csoportok elég toleránsak és szinte mindig örömmel fogadják az új érdeklődőket, és még csajok is vannak, feloldódsz a közelségüktől, és még táncolni is megtanulsz, ez nagy előny.

De ezer más lehetőség van, járj el edzeni, akkor a tested is változik, és ott is lesznek emberek, beszélgess ismerkedj, ez a lényeg, ha elbújsz és magadba zárkózol akkor senkit nem fogsz érdekelni. Nyílj meg a világ felé.

A sport önbizalmat ad ha már egy ideje csinálod, szóval ha az előző kettő nem segít akkor sportolj valamit.

2017. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!