Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A korombeli lányok többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli lányok többsége tényleg akar gyereket?

Figyelt kérdés
27 évesen nem akarok gyereket, még a gondolatától is rosszul vagyok. Egy olyan lányt szeretnék aki nem akar olyan hosszu távra tervezni, hanem ha van pénzünk elmegyünk nyaralni, szeretném beutazni egész europát, letenni a jogsit, kocsit venni, számítógépemet fejleszteni, mert imádok játszani, szeretnék minél több élményt gyűjteni és ebbe nem fér bele egy sírógép akit elkell tartanom. Szeretnék szerelmes lenni, de ehez ne legyen a családalapítás a feltétel.
2017. márc. 5. 16:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%

Sírógép, akit el kell tartani?

A saját gyerekedről így beszélnél?


Ugye tudod, hogy a barátnődre is minden bizonnyal költeni fogsz...?

2017. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Félre ne érts, én sem szeretnék gyereket pedig 24 vagyok, viszont nem tudnék így beszélni arról a gyerekről, aki belőlem születik.
2017. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Jó lehet nem fogalmaztam finoman, de először szeretnék magamra és a kapcsolatra koncentrálni aztán majd esetleg családalapításra. Bár ebben az elcseszett, nyomorult országba 100, hogy nem kéne gyerek.
2017. márc. 5. 17:15
 4/26 anonim ***** válasza:
28%

Nekem kettős érzésem van ezzel kapcsolatban.

Néha elgondolkozom azon, hogy jó lenne ha lenne babám de utána mindig meggyőzöm magam észérvekkel, hogy mégse kell.


A "sírógép, akit el kell tartanom" szerintem is durva.

2017. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

Bocsi, hogy ezt írom, de te egy agyilag éretlen jövőre semmit se gondoló, tehát éljünk a mának kisfiú vagy.


Biztos van olyan lány, aki nem akar gyereket, viszont ha egy gyerekről te így merészelsz beszélni, hogy "sírógép, akit elkell tartanom", akkor még azt a csajt is elüldöznéd az alpáriságoddal, aki egyébként közeledne feléd.


Majd ha 40 évesen semmi pénzed nem lesz, mert elszórod minden sz..rra, és nem teszel félre, akkor majd ne sírj, rendben?

2017. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem, igen, legtöbbjük előbb- utóbb akar gyereket. Ami meg a "sírógépet" illeti, ha szüleid is így gondolkodtak volna, most nem tetvezgethetnéd Európa beutazását meg egyebeket, mert nem is léteznél.
2017. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

Igen akarok, olyan három-öt éven belül.


Olvastam angol nyelven felmérést arról, hogy nyugaton (Nyugat-Európa, Észak-Amerika), mostanában lesz a legelső igazi szingli generáció (akik a 80-90-es években voltak 30-asok) 50-60 évesek és közülük akiknek végül nem lett gyereke, mert ugyanazok voltak a tervei mint neked, ott az emberek kétharmada (nemtől függetlenül) nagyon megbánta, hogy termékeny korában (25-től max 35 évesig) nem csinált gyereket.


Lehet hogy most nem akarsz gyereket, de ugyanígy vedd figyelembe hogy még újabb 2x annyi ideig fogsz élni mint ahány éves most vagy és addig még változhatnak a dolgaid. Szar lenne 45 évesen rájönnöd, hogy csak kellett volna egy család, aztán még ebben a tudatban élni másik 40 évet.


Ugyanaz az ember vagy most 27 évesen, aki voltál 20 évesen? Van egy tippem, hogy nem. És ugyanarra is van egy tippem, hogy 10-15 év múlva esélyesebb hogy erről is máshogyan fogsz gondolkodni mint most. Csak akkor már nehogy késő legyen

25/N

2017. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, hogyha esetleg találnék egy olyan lányt aki vágyik arra, hogy ne ebben a szar országban akar élni, hanem nyugaton valahol és arra törekszünk, hogy kimenjünk és kint éljünk normális fizetéssel akkor lehet gyerekről szó. De ebben az országban ki akar most őszintén?
2017. márc. 5. 17:24
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
Hát ide tényleg nem érdemes.
2017. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
Én! Büszke vagyok a kultúránkra, a szokásainkra, az ételeinkre, a történelmünkre és a nyelvünkre! Soha, semmiért nem vállalnék más országban gyermeket.
2017. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!