Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A korombeli lányok többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli lányok többsége tényleg akar gyereket?

Figyelt kérdés
27 évesen nem akarok gyereket, még a gondolatától is rosszul vagyok. Egy olyan lányt szeretnék aki nem akar olyan hosszu távra tervezni, hanem ha van pénzünk elmegyünk nyaralni, szeretném beutazni egész europát, letenni a jogsit, kocsit venni, számítógépemet fejleszteni, mert imádok játszani, szeretnék minél több élményt gyűjteni és ebbe nem fér bele egy sírógép akit elkell tartanom. Szeretnék szerelmes lenni, de ehez ne legyen a családalapítás a feltétel.
2017. márc. 5. 16:55
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy komoly kapcsolatot keresek nem egy lehuzó plázacicát. Miért nem lehet családalapítés nélkül komoly kapcsolatot tervezni? Mi az akadály? Nem értem
2017. márc. 5. 18:28
 22/26 anonim ***** válasza:

# 21/21


Talán a lányoknál az a biológiai óra ugye, mert nem nagyiként akar 20 éves lányt majd.Ez érthető is talán.

Te nagypapiként lennél apuka vajon...

Igazából keresgélj, beszélgessél, ismerkedjél és lesz a zsákhoz folt...egyszer ;)

2017. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

21:

Gyerekek nélkül nincs tartós, évtizedes, együtt megöregedős kapcsolat.


JA BOCS, VAN. 100-BÓL 1 ALKALOMMAL. DE MOST LÉGYSZI NE A KIVÉTELEKRŐL BESZÉLJÜNK. Keressetek meg minden párkapcsolatot a környezetetekben, ami már legalább 10 éve tart. Hányban van gyerek?! Na látjátok.


De nagyon ajánlanám neked a Keserű méz és a Nem félünk a farkastól című filmeket is, amik bemutatják hogy hová jut 99%-ban egy férfi-nő párkapcsolat évtizedes távon gyerekek nélkül. Akár kezdd a róluk szóló leírással is.

https://www.youtube.com/watch?v=n1fLxOeBKUI

https://www.youtube.com/watch?v=-5bC-tM_ud4

2017. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én akarok gyereket, de én is inkább külföldön képzelem el.

egy 30-as férfi

2017. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Na de azt írod te is, hogy talán mégis kell a szarógép nyugaton.


Nekem nem kell olyan pasi, akinek valami miatt nem kell gyerek. Olyan kell, akinek nem kell, mert nem kell.

2017. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromra pl. nagyon szeretnék babát,ha a megfelelő emberrel költözök össze,aki szintén szeretne.Nekem hátrány lenne,ha nem akarna a párom gyereket.
2017. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!