Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A korombeli lányok többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli lányok többsége tényleg akar gyereket?

Figyelt kérdés
27 évesen nem akarok gyereket, még a gondolatától is rosszul vagyok. Egy olyan lányt szeretnék aki nem akar olyan hosszu távra tervezni, hanem ha van pénzünk elmegyünk nyaralni, szeretném beutazni egész europát, letenni a jogsit, kocsit venni, számítógépemet fejleszteni, mert imádok játszani, szeretnék minél több élményt gyűjteni és ebbe nem fér bele egy sírógép akit elkell tartanom. Szeretnék szerelmes lenni, de ehez ne legyen a családalapítás a feltétel.
2017. márc. 5. 16:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%

Mindenre van megoldás, csak akarni kell.


Az igényekből kell lejjebb adni, akkor itt is lehet gyereket nevelni.

Lehet vállalni plusz melót, ha pénzzel van a probléma.

A pasi kimenet külföldre dolgozni, addig meg a párja itthon van.


Persze tudom, hogy itthon sz..rok a fizetések, nekem is az, viszont akkor ehhez mérten kell az igényeinket is igazítani. Ha mondjuk keresek 100 ezret, akkor nem megyek minden hétvégén wellnessezni, mert nem engedhetem meg, ennyi.

2017. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy akarni kell? Minél jobban akar valaki valamit annál inkább nem jön össze. Több vallás is előírja ezt, mint kereszténység, buddhizmus ne gyere ezzel a tréner dumával!

"A pasi kimenet külföldre dolgozni, addig meg a párja itthon van."

És ketten mi az istenért nem lehet ezt megtenni??

2017. márc. 5. 17:35
 13/26 anonim ***** válasza:

talán azért, mert ha a csajnak itthon van egy jó állása, akkor nem hiszem, hogy a te kis hóbortod miatt majd fel fogja azt adni!


egyébként pedig nem kell jönni a vallásokkal, mi vagy te, valami pap, hogy ezzel példálózol?

ahhoz képest, amit én kitűztem magam elé célt, azt mind egytől egyig megvalósítottam, mert akartam, tettem érte, és hittem benne, ilyen egyszerű.

2017. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ja de belegondoltál abba, hogy milyen kapcsolat az, ha ennyire távol laknak egymástól? Nem vagyok pap csak alapból az van, hogyha minél jobban akarunk valamit annál inkább nem sikerül, csak az ilyen senkiházi trénerek ilyen hazugsággal látják el az embereket a hülyék meg beveszik.
2017. márc. 5. 17:50
 15/26 anonim ***** válasza:

8 és 10:

Mindkettőtöknek nagyon-nagyon végletes hozzáállása van. Pont ugyanúgy hülyeség hogy


"ne ebben a szar országban akar élni, hanem nyugaton valahol és arra törekszünk, hogy kimenjünk és kint éljünk normális fizetéssel akkor lehet gyerekről szó"

mint hogy

"Büszke vagyok a kultúránkra, a szokásainkra, az ételeinkre, a történelmünkre és a nyelvünkre! Soha, semmiért nem vállalnék más országban gyermeket."


Ti nem bírtok arany középutas módon gondolkodni, kizárólag elbas zott szélsőségekben? Nem veszitek észre magatokat? Ezek tényleg nagyon végletekbe menő, szélsőséges hozzáállások.

2017. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%

Mások is élnek távkapcsolatban, jelenleg én is már abban vagyok 4 éve, táv 200 km.

Szokták mondani: a cél szentesíti az eszközt.

Nehogy már belerokkanjon a kapcsolat azért, mert a pasi 1 évre kimegy pénzt keresni külföldre. Mások is ezt csinálják. Ha meg a kapcsolat tönkre megy, akkor amúgy is tönkre ment volna.

2017. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%

A plázapiták ilyenek, hol itt a gondod? Felszeded, mókáztok és ha megjött a kedved az éjszakai peluscseréhez, keresel egy normális nőt vagy akinek van már gyereke.


Amúgy, az eltartandó "sírógép" pont olyan, mint egy háziállat, így azt se akarj vagy legyen a csajnak, mert költséges mára bár a plázapita is ;)

Ez sz@r ügy akkor, nincs ingyen az élmény:D


Talán keres kint nőt, ha kint akarsz élni és dolgozni.

Az apuci kint dolgozik az nem családbarát élet...kényszer és hülyeség.Erről egy youtube-os arc beszámolója mindent elmond;)

https://www.youtube.com/watch?v=WIIeS6zYG2g

2017. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%
10-es, remélem, az élhetetlen gazdaságra, pocsék egészségügyre és oktatásra is büszke vagy.
2017. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%

Én hasonló korosztály vagyok, és soha nem akarok gyereket.

Tudod mi a gond?

Hogy pontosan az ilyen pasikák miatt.

Ne akarjon a csaj olyan hosszú távra tervezni. Csak pár hónap buli, utazgatás, élni a vak világba. Semmi kötöttség, semmi felelősség. És a legkisebb gond esetén kalap-kabát, mert semmi se köt össze, jöhet a következő.


Viszont a legegyszerűbb, ha mindig adod önmagad! Soha az életben nem találsz olyan értelmes nőt, aki neked gyereket szülne. Nem vagy apának alkalmas, spermadonor meg van jobb is.

2017. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem akar. 37 vagyok, és még a korombeli nők többsége sem akar gyereket, inkább beutazni európát, meg hasonlók. Ezért nehéz manapság családot alapítani.
2017. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!