Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondanátok színvonalasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok színvonalasabb társkereső oldalakat ami ingyenes?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mind egy rakás nulla.

mint ahogy az egész ismerkedési kultusz

ha nem vagy helyes, vagy gazdag

nem jut csak az alja.

egy nőt sem érdekli már a személyiség, a kedvesség...

2017. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, egy szolgáltatásért fizetni kell, főleg ha színvonalas.
2017. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát tényleg azt tapasztalom, hogy mindegyik egy rakás szar, elnézést a kifejezésért. eddig 3-4 oldalt próbáltam ki és pl. hiába adom meg, hogy 36 évnél öregebbek nem érdekelnek, simán rám írnak 50-60 éves taták, normális fejeket elvétve látok, általában az szokott lenni, hogy aki nekem bejönne azt nem érdeklem, akinek meg én jönnék be, nekem nem tetszik :( rohadt nehéz a társkeresés szerintem, főleg ha komoly kapcsolatot szeretne valaki. 29/N
2017. márc. 5. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Az. De neked nőként még mindig fényévekkel könnyebb mint egy férfinek.
2017. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az elozo mondja. A nő regel es omlenek a levelek. Neki csak vállogatni kell. Mi meg kuldozgetjuk ossze-vissza es jo ha valami választ kapunk. Arról már nem is beszélve mekkora szerensejáték az egész. Tok ismeretlen embereknek irogatunk. Mintha az utcan szólítanánkle embereket. Nehéz ügy
2017. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ömlenek a nőknek a levelek?? Tegnap regisztráltam 2 oldalon, ebből az egyik helyen semmiféle üzenetet nem kaptam eddig, a másik helyen meg írt rám két 60 éves... akkor én nőként mit csinálok rosszul? Nem vagyok bányarém, de valahogy mégsem érdeklem a normálisabbakat :(
2017. márc. 6. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd nekem amikor 12 nőből egysem válaszolt a NEM sablon leveleimre, amiben torekedtem arra hogy minél személyesebb legyen es a bemutatkozó szövegére reagáljon, így éreztetvén hogy azemélyesen neki írtam a levelet, és ebből egyre sem kaptam választ, próbát tettem. Regeltem nőként egy oldara hogy masok mit csinálnak vajon es én mit rontok el. Nos még kész sem volt az adatlapom, bemutatkozó szöveet sem írtam már kaptam két levelet! Másnap visszanéztem és már 23 levelem volt, úgy hogy nem töltottem fel képet. És elkellett keserednem mert szarabbnal szarabb sablon levelek vagy kétsoros semmik jöttek. Ezért írtam hogy ömlenek a levelek. Két nap múlva 48 levem volt. Mi van, ha képet is rakok fel?
2017. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibakért telefonról írtam utazás kozben :)
2017. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát sajnálom, hogy eddig sikertelenül próbálkoztál és nem válaszoltak neked vissza. én raktam fel magamról pár képet és ennek ellenére nem örvendek népszerűségnek xD mintha taszítanám a pasikat, ma például még senki nem írt LoL jah kíváncsiságból kipróbáltam külföldi társkeresőket, na ott még a 72 éves gazdag német tyatyák is betaláltak akik megnyalnák még a sót xD meg jöttek az abrosz fejű arab sejkek akiknek ki tudja hanyadik nőnek kellettem volna a háremébe loL
2017. márc. 7. 15:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem mikor kamuból beregisztráltál nőnek de nem töltöttél fel fotót, épp azért kaptál annyi levelet, mert a pasik tudtak fantáziálni, vajon milyen dögös szexbomba lehet aki regisztrált. viszont ha képet raksz fel, hidd el már nem kapsz annyit, mert akkor szembesülnek a valós kinézettel, nincs miről fantáziálniuk :'D
2017. márc. 7. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!