Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos nő társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos nő társkeresőn csúnyább mint egy átlagos nő a való életben?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön elsősorban csúnya nők vannak tapasztalataim szerint. 10-ből kb egy, ami elfogadható.

2017. márc. 4. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom amikor társkeresőztem tényleg volt 1-2 nagyon csúnya lány, de átlagban azért nem voltak rosszak, inkább 100-ból 1 aki elég csufika volt...mondjuk a képek is szörnyűek voltak egyesekről...mosoly meg 0...


24F

2017. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ezen de jót mosolyogtam. :) Ennél többb általánosítás el sem fért volna ilyen rövid kérdésben. :DD


De, hogy a kérdésre is válaszoljak. Valószínű, hogy elsősorban azok a nők használnak netes társkeresőt akik élőben nehezebben nyílnak meg vagy kevés visszajelzést kapnak, nem szólítják le őket. Ha ebből indulunk ki akkor lehet benne valami, de nekem tapasztalatom nincs ezügyben, nem vagyok és nem is voltam fent egyetlen netes társkeresőn sem.

Ránéztem néhányra, de a főoldalra kinyomott bombázó nők után első gondolatom az volt, hogy puszta reklámfogás az egész.

2017. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pl a randivonalon is van jo sok fullos :)
2017. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez butaság, én írtam ki a kérdést kicsivel lejjebb, hogy elképesztően sok jó nő van fent főleg a 30-as korosztályt tekintve. Beigazolódik a mondás, miszerint a szürke egerek hamarabb kelnek el, a manöken alkatok meg éjszakánként telesírják a párnájukat, mivel nincs párjuk.
2017. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért kell provokálni?

Lehet nincs ideje ismerkedni,vagy nem jár bulizni. Nincs más lehetősége.

Te sem lehetsz ,akkor valami szépség,ha ott ismerkedsz...!!

2017. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szép képen,de a valóság sem sokkal szebb.Igen annyira igazad van.Átlagos amúgyis csak rknda lehet.Társkeresőn es a valóságban is.Jo hogy nem öljük le magunkat.
2017. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha így van, annak szerintem egyik fő oka lehet az iszonyatos fényképezés - a gagyi mobillal készített, erősen utómunkahiányos "szelfik" korát éljük.
2017. márc. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!