Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársak! Ti hogyan emészti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti hogyan emésztitek meg, hogy nem kelletek senkinek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok egyedül. ismerkedem folyamatosan neten, eddig 2 randi jött össze, nulla sikerrel. Pár lánnyal írogatok, de ennyi.

Kezdek rájönni h mégsem vagyok olyan "különleges" mint eddig hittem magam sem külsőre, sem belsőre (nem nagyképűség, de sokáig gondoltam h nem minden férfi csinál meg ilyeneket mint én)

Társkeresőkön már senki sem ír vissza, eddig legalább 1-2, élőben hagyjuk, mintha láthatatlan lennék, vagy valami torzszülött, még szemezés vagy flört sem jön össze.

26 vagyok, nem itt kéne tartanom, ez nem én vagyok, de mégis egyedül totálisan. Már a haverjaim is elfordultak tőlem...

kezdem azt érezni most siklik ki az életem, eddig elfojtottam a depressziós gondolataimat a sportba, vásárlásba, mindenféle elfoglaltságba, netes csajozásba stb.

Más srácok válogatnak a nők közül, nekem pedig egyetlen számomra is szimpatikus lányban sem sikerül vonzalmat keltenem.


Ez a kérdés nem hiszti, meg panasz.

Hanem már beletörődés. Bár feladni nem fogom míg élek, de belül örökké érezni fogom hogy egyszerűen nincs meg bennem az a plusz, amit egy olyan lány keres aki nekem is szimpatikus.



2017. márc. 5. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem meg sose volt barátnőm... Kérdező, az én helyzetembe gondolj bele. Nagyjából annyi idős vagyok, mint te...
2017. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

mindent ha összevetek, az összes kapcsolatomat, komolyat, és egyéjszakást is...azt mondom, hogy bár egy női érintés, pillantás, és maga a szex vagy szeretkezés, ugyan nagyon jó és szükséges dolgok.

Viszont a szerelem, az utána lévő szenvedés, és lelki fájdalom, hogy akit szerettél már mást szeret stb...

nem egyszerű dolgok ezek.

2017. márc. 5. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Megértelek téged is, de kérdező, abba gondolj bele, ha az én helyemben lennél: Nekem lehet, hogy úgy kell leélnem az életemet, hogy nem érintkeztem tudod hogyan nővel... Ennél még az is jobb lenne, ha mondjuk egy hónapig együtt lehetnék egy lánnyal és később szétmennénk. Méghozzá azért, mert akkor nem gyötörne az a gondolat, hogy szűz maradhatok vén koromig...
2017. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem jól csinálsz, az tuti. Sajnos így távolról senki sem tudja megmondani, hogy mi az.

Figyeld a csajokat, a reakcióikat. Melyik az a momentum, amikor megbicsaklik az érdeklődésük? Ha ez megvan, tudni fogod, hogy min kell változtatni.

2017. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

erre van lehetőség: bár nem szerelemből, de pénzért vehetsz szexet.

Hidd el h jelenleg nem érzem magam többnek attól h x nővel volt kapcsolatom, és mennyit szexeltem stb.

2017. márc. 5. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Sehogy,nem lehet megemészteni ép ésszel ezt.

Ugyanúgy vagyok vele,mint Te. De megszoktam már,ilyen az élet. Van akinek jut minden napra más,nekem életemben soha nem jut... ez van.

25/F

2017. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Hogy adhatjátok fel ilyen könnyen, ilyen fiatalon? Nem értem, komolyan mondom... még ha 40 évesek lennétek, és szüzek akkor azt mondom...de huszonévesen? Bármelyik nap szembe jöhet a nagy Ő az utcán, ti pedig hagynátok simán elsétálni, mert inkább depisen lógó orral nézegetitek a kavicsokat? Aki keres az talál, aki mer az nyer stb... és ne fogjátok arra, hogy jajj csúnya vagyok meg szegény és minden lánynak(még a csúnyáknak is) csak a jól kereső szép fiúk jönnek számításba, mert ez egyáltalán nem igaz, egy rendes nő előbb néz mélyen a szemedbe, és ítél meg a személyiség és kisugárzás alapján, mintsem az alapján, hogy van-e kocsid meg házad, meg kockahasad... Szóval ne itt nyavajogjatok gykn, hanem menjetek ki a szabad levegőre ebben a szép időben, és próbáljatok szerencsét! Szólítsatok le valamilyen kedves\vicces\szimpatikus dumával egy aranyosnak tűnő lányt, és ne adjátok fel az első kudarc után! Próbálkozzatok újra és újra, ameddig nem találtok olyan lányt, akivel kölcsönös a szimpátia és szingli is, és hívjátok meg egy italra vagy bármi! Legyetek már Férfiak könyörgöm! Sose adjátok fel a reményt, mert valahol Titeket is vár életetek nagy szerelme, és igenis tartoztok Neki annyival, hogy ha szembe jön az utcán akkor nem sétáltok el mellette! Sok sikert kívánok!

Üdv, egy 21 éves szingli nő, aki nem adja csak úgy fel!

2017. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
A nők 90%-a oppurtinista még 2017ben is akárhogy nézzük. Legyen a választott kanjának pénze,befolyása,legyen szociopata mert leszarja a többi embert és rajtuk élősködik. Legyen kigyúrt és buta, irányítható és papucs. Ez kell a mai nőnek. És csodálkoznak hogy senki nem áll velük szóba, mert önérzetes fapinák.
2017. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Pontosan, ahogy a #7es mondja.

Hogy tudjátok ilyen könnyen feladni? A legtöbb nő elvárja, hogy ti lépjetek elsőbb és ha hozzám is odajönne valaki az utcán nem zavarnám el a fenébe, ha szimpi, ha nem. Max megmondanám neki, hogy csak barátkoznék vele inkább. De könyörgöm, ne adjátok már fel ilyen könnyen.

Nekem se volt még egy kapcsolatom se, de én se úgy állok hozzá, hogy hát minek is próbálkozni, úgyis szüzen halok meg 63728macskával...

Szóval hajrá!

19L

2017. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

A recept igen egyszerű, no persze nem lehet kiváltani minden patikában. A prioritások listán hátra kell dobni a nőket ... mondjuk úgy a 10. hely környékére. Ott kellemesen kevés vizet zavarnak. Ne olyan dolgokért élj, ami tapasztalataid szerint nem jön össze, hanem olyanokért, amikben sikereket tudsz elkönyvelni. Például ha a csajok folyton kikosaraznak, de a munkádat szereted és jól is csinálod, akkor a munka legyen az első. Ha bírod a kacifántos történeteket, akkor olvass, mozizz, olvass még többet. Ha úgy érzed inkább a hiúságodat cirógatnád, spuri konditerembe vagy futni, vagy tudom is én ... ésatöbbiésatöbbi.

Ha nem a nőzés a legfontosabb, hanem mondjuk saját magad, máris nem teszel fel magadnak ilyen ostoba kérdéseket.

2017. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!