Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfitársak! Szexuális vonzalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Szexuális vonzalom vagy inkább személyiség?

Figyelt kérdés
Abban a kellemetlen helyzetben vagyok, hogy a szexuális ideáljaim nem passzolnak össze a párkapcsolati igényekkel. Szóval vannak azok a nők akiktől ránézésre is szétdurranok kb, meg azok akikkel jókat tudok beszélni, el tudom képzelni magam mellett. De a kettő egy nőben nincs meg soha. Melyikkel érdemes foglalkozni inkább? Tapasztalatok érdekelnének!

2016. ápr. 20. 12:39
 1/8 anonim válasza:
Húha, hát figyelj, ha az alsó agyad dominál akkor inkább a szép nő... de ha az eszed és szeretnél hosszú távon gondolkozni akkor inkább az akiket el tudsz magad mellett képzelni... Én pl jártam úgy, hogy tök rendes volt aranyos stb... és nagyon szívesen összejöttem volna vele, de a kinézete miatt nem tettem majd mikor 2 év után találkoztam vele úgy "kikupálódott" hogy kb ez fogalmazódott meg bennem "a jó édes k**va anyámat milyen hülye voltam" szóval tudom milyen a helyzet! :D
2016. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a probléma másik része, hogy nálam pont fordítva van. Akikkel el tudnám magam képzelni, tudok beszélgetni, ők még szépek is. Viszont szexuálisan egyáltalán nem indítanak be az ilyen "tökéletes" nők. Akikhez meg szexuálisan vonzódom, család stb. elvárásai miatt nem biztos hogy fel tudnám vállalni egy kapcsolatra.
2016. ápr. 20. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztem fontosabb, hogy egy nő vonzó legyen.

A szex az, amit máshogy nem tudok beszerezni, szóval inkább a szexuális vonzalmat választanám.

2016. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél, tartós kapcsolatot? Ahhoz kell mindkettő, indítson be kívül-belül. Ha nem egy laza, szexcentrikus kapcsolat a célod, akkor egyértelműen a külső szempontok lesznek mérvadóak. Ha csak barátot keresel, akkor elég csak a belső értékeket nézni. Amúgy meg neked kell, hogy megfeleljen a leányzó. Nem pedig a családodnak vagy a környezetednek.
2016. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Ha egy laza, szexcentrikus kapcsolat a célod, akkor egyértelműen a külső szempontok lesznek mérvadóak.
2016. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű volna, csak nem figyelsz eléggé.:)

Melyik az a lány, aki viszonozza az érdeklődésedet/szexuális vonzalmadat, tehát van KÖZTETEK valami, és nem csak Te érzel iránta?

https://www.youtube.com/watch?v=FxcgLFyzwuA

2016. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a jó öreg Tony Soprano is megmondta:


"Ami a p*csödnek jó, az a szívednek is az."

2016. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A jó öreg Tony Soprano tévedett. Hosszú távú kapcsolatra nem a legszebb nőt kell választani, hanem aki a legszebbé teszi az életedet.

Kérdező, szerintem valami önértékelési gond van veled. Kevésbé vonzó partnert az olyan ember szokott választani.

2016. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!