Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is motiválatlannak találját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is motiválatlannak találjátok magatok, amikor nincs senki mellettetek?

Figyelt kérdés
Én mindent utolsó pillanatra hagyok ilyenkor. Olyan idegesítő, hogy nem vagyok kiegyensúlyozott. 21F
2017. márc. 5. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:

én akkor is motiválatlan voltam bizonyos téren amikor volt :S főleg amikor rosszra fordultak a dolgok...


24F

2017. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a tekintetben vagyok most demotivált, hogy kevés nőben van meg az a vágy, hogy felkutassa a lelkemet. Én pedig vágynék arra, hogy kölcsönösen elvarázsoljuk egymást.
2017. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nálam az a baj, hogy így amikor egyedül vagyok kb kivonulok az életből. Csomó időm elmegy hülyeségekre.

Amikor volt mellettem valaki, akivel nagyon kedveltük egymást, sokkal jobban tudtam a valóságra és a dolgaimra fókuszálni. Szórakozás meg az volt, hogy vele lehettem. Annyira nagy előny, ha van az ember mellett valaki. És nagy hátrány ha nincs:/

2017. márc. 5. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Még nem volt párom, úgy ejtettem mindenre. Pia, csavargás. Van párom, eszembe sem jut inni, csavarogni. Meló, hajtás valami célért és irány haza hozzá.
2017. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Én pár nélkül is csinálom a dolgom, de minden este, amikor egyedül ülök az ágyon csak arra tudok gondolni, hogy mégis mi a fészkes fenéért erőltetem ennyire magam, amikor a kutyát nem érdekli az összes erőfeszítésem és én még mindig magányos vagyok. Baromi frusztráló.

22N

2017. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon rossz felfogás, ahogy élitek az életeteket. Én is szingli vagyok nincs párkapcsolatom és szó sincs róla, hogy ne vágynék utána és ne lenne, rossz, hogy nincs mellettem valaki, de ettől én még teljes értékű embernek érzem magam és tudom, hogy bármit is teszek az életben azt magamért teszem. Egyszerűen képesnek kell lenni önállóan létezni és az, hogy ha valamibe belefekteted az energiát (ez legfőképp az utolsó válaszolónak szólt) mindig megtérül és sosem fölösleges. Egyszerűen el kel tudni vonatkoztatni a mindennapos dolgokat a párkapcsolattól. Szép dolog, ha az embernek van kit szeretnie az életben, úgy, hogy az illető viszont is szereti, de ettől még nem jelenti azt, hogy valaki értéktelen csak azért mert épp nincs senkije és nem lesz attól más ember, hogy van valakije, szerintem ez csak fölösleges kifogás.
2017. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te mióta vagy egyedül hatos?

Egy szóval nem írtam, hogy nem érzem magam teljes értékű embernek, elég jól el vagyok foglalva. De este attól még egyedül leszek.

2017. márc. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7-es bocsánat, lehet félreérthetően fogalmaztam, nem az egész szövegre értettem, hogy legfőképp neked szól, hanem arra az egy mondatra, ami után odaírtam, tehát hogy fölöslegesnek tartod a mindennapos erőfeszítéseket. A többi az mindenkinek szólt akai kommentelt.
2017. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem
2017. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!