Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig buzdítanak, a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig buzdítanak, a netes ismerkedésre! Akkor miért nem ír rám senki soha molyon, ezzel a céllal!? ) : ) ':

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 23:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

és te miért nem írsz rá a másikra?


nem a sült galambot kéne várni tátott szájjal, hanem tenni is kéne azért, hogy neked jó legyen!

2017. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Őszintén!? Ott nem olyan egyszerű megkülönböztni a nemeket. :D

+ volt valaki, aki tetszett, és hiába tudtam, hogy nem lesz semmi. Fejben át kellett hangolnom magam.

2017. febr. 4. 23:31
 3/17 anonim ***** válasza:
nem a kifogásokat kell gyártani, hanem cselekedni kell, ilyen egyszerű
2017. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Te Aztán ki vagy !! :D teszem azt, férfias az írás stílusa, a kint lévő kép alapján, férfi is lehetne, írnék neki és nő lenne, elsüllyednék...
2017. febr. 4. 23:34
 5/17 anonim ***** válasza:

de a neme kint van nem?

Vagy most a gykról beszélsz? itt akarsz ismerkedni vagy mi?

2017. febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ott is van sok fantázia név, a nemét pedig nem mindenki Írja privátra, nem értem miért!?
2017. febr. 4. 23:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Most a netes ismerkedésre buzdítanak, vagy a gyakorikérdések.hu-n való ismerkedésre? Nem mindegy ;) Ha egy tippet elfogadsz tőlem: ne ismerkedj anonym oldalon.. sokszor amúgy még a hivatalos társkeresőkön is pofára lehet esni (azt hiszed,nőnek írsz, közben meg az illető férfi, vagy csak egy "robot"), nem látod,hogy ki ül a másik gép mögött(már ha ül valaki egyáltalán).. ezért jó szerintem a való életben ismerkedni, vagy max olyan oldalon, ahol nagyon ellenőrzik a tagokat..
2017. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Emberek!!

Moly.hu. Aki a könyveket szereti, rossz ember nem lehet! :D

Nagyon valószínűtlennek tartom, hogy valaki be-regel' oda, kitölt mindent, aktív, véleményez, stb.. hogy átkrjon valakit... Tuti, hogy nem !

2017. febr. 4. 23:48
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen... Néha Ripacs vagyok. Lebuktam. :(
2017. febr. 4. 23:49
 10/17 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés semmire sem jó. Mitől lesz jobb/interaktívabb a chat felület pötyögése egy fél óra közös kávézás helyett? Semmivel. Ülj be valahova olvasni, hátha több szerencséd lesz.
2017. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!