Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szingli,175-180 feletti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingli,175-180 feletti, esetleg magassarkút is hordani szerető nők hogy látják a párkapcsolati esélyeiket, úgy, hogy az utcán "lenéznek" a legtöbb férfira?

Figyelt kérdés
Érzitek azt ilyenkor, hogy a magasságotok a későbbi boldogságotok útjába is állhat? Hogy a potenciális férfijelöltek száma erősen megcsappan emiatt? Vagy fel tudtok nézni a párotokra emberi értékeit tekintve is, és nem fontosak a centik?

2017. márc. 5. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Én nem ebbe a kategóriába tartozok, de volt egy srác, aki tetszett még fél éve-éve és pár centivel alacsonyabb volt mint én. De rajtam még a cipők talpa is dobott, szóval majdnem mindig magasabbnak tűntem vagy 10centivel, mint ő és egyáltalán nem az számított, hanem az, hogy jól megvoltunk és hogy akármit megoszthattunk a másikkal, mert jól tudtunk kezelni mindent. Jó volt köztünk az összhang. Csak ez számított.

168cm L

2017. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Oh, bár több 180 magas nő lenne. Nekem tetszik az ilyen, bár én magasabb vagyok.
2017. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Én is azt sajnálom, hogy kevés a magas (175+ os nő). :(
2017. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem hátránynak a magasságom egyáltalán.
2017. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Èn nem vagyok szingli, csak voltam:) 175cm magas vagyok, és igen, nekem mindig szàmítottak a centik. Alacsonyabb pasival semmiképp nem jöttem volna össze. Problémàt pedig nem okozott a pàrkeresésben. Egyedül tiniként aggódtam emiatt mert szinte minden fiúnál magasabb voltam akit ismertem. Aztàn mikor elkezdtem randizni, ràjöttem nincs miért aggódni, csak szelektàlni kell. Ès ugye mindenki úgy vàlogat ahogy akar. A férjem amúgy 190 cm, ami nekem teljesen rendben van. De jàrtam 195 centis sràccal, 2 esetben is.Volt 190 ès 186 centis baràtom is. Egyetlen egyszer volt egy alig 1 cmrel magasabb pasim, de engem màr az is zavart. Kellemetlenül éreztem magam mellette. Miutàn vége lett, tudatosan kerültem az olyan ismerkedést ahol a pasi nem volt min.180 cm felett.
2017. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem fiatalabb koromban sokan megszóltak a magasságom miatt, de rájöttem, hogy én szeretem így magam. Van sok magas férfi is, az alacsony meg akkor nem kell, ha frusztrált, és nekem okoz kellemetlen érzést, mert neki kisebbségi komplexusa van. Sajnos sok ilyen van, de mindenki megtalálja a neki valót biztosan.
2017. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, jelentősen lecsökken a potenciális jelöltek száma, mondom ezt magassarkút nagyon ritkán hordó nőként. Ha mondjuk 1-2 cm-el lenne kisebb az illető, azt már elfogadnám, azt nem is lehet észrevenni (nem "lefele" kell beszélnem stb.) De inkább velem egymagasnak örülnék, vagy magasabbnak (bár itt megjegyezném, hogy egy kézen meg tudnám számolni, hány ilyen emberrel találkoztam az utóbbi 5 évben).

Ezek ellenére szeretek magas lenni. Csak rám talál a szerencse egyszer. :)

2017. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 7: Milyen magas vagy?
2017. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulàlok annak a frusztràlt véglénynek aki lepontoz egy őszinte és egyàltalàn nem bunkó vàlaszt. Ez nem likevadàsz oldal. Nem csak akkor hasznos egy vàlasz, ha egyetértesz vele.
2017. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én majdnem 180 cm vagyok, és eléggé zavar a dolog, szívesen lennék 5-10 centivel alacsonyabb.


Ha választanom kéne, akkor olyan férfit akarnék, aki valamivel magasabb nálam.


Viszont nem zárom ki azokat sem, akik alacsonyabbak, igazából már több olyan barátom is volt, aki kisebb volt nálam. Úgy vettem észre, hogy inkább a férfiakat szokta zavarni, hogy ilyen magas vagyok.


Igazából a férfiak kb fele alacsonyabb nálam, szóval szerintem hülyeség lenne őket mind kizárni csak emiatt.


22/L

2017. márc. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!