Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes nagy erőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes nagy erőt befektetni társkeresésbe?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést láttam, ahol emberek ha 100 nővel nem próbálkoztak, akkor eggyel se, és állandóan visszautasították őket. Viszont én eddig sose kerestem párt, csak összefutottam véletlenszerűen és megkedveltük egymást. Szerintetek van értelme folyamatosan próbálkozni, leszólítani embereket, regisztrálni társkeresőkre, vagy ez szimplán karmatikus dolog és összefutunk a társsal, ha megérdemeljük és készen állunk rá?

2017. márc. 6. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:

a kisboltban is lehet ismerkedni, de sokaknak nem megy még akkor sem amikor a másik kezdeményez és egyértelmű jeleket ad...

akkor éri meg direktbe társat keresni, ha hiányolod, ha szükségét érzed!

nem a sült galambra kell várni, de nem is szabad rágörcsölni sem!


24F

2017. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van értelme, amíg nem megy a normális életviteled rovására. Ha annyira elkeseredett vagy, azt pedig úgyis megérzik a nők, szóval nem javulnak az esélyeid, sőt.
2017. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést:

- le akarom élni az életemet a szerelmemmel vagy inkább egyedül?


Csak ennyire érdemes időt és energiát belefektetni.

2017. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én évekig próbálkoztam, de végül arra jutottam, hogy karma vagy végzet, sors, vagy ami tetszik a meghatározója. Akkor jön, amikor jönnie kell...

De mivel utóbb mégisegy inaktív társkeresős profilon jött, ezért azt is go dolom, hogy minél több nyitott ajtót érdemes hagyni, hogy megtaláljanak, amikor eljön az idő

2017. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lazy Lover ***** válasza:
ha helyes magas izmos vagy igen ha átlag akkor nem
2017. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Segíts magadon, az Isten is megsegít! Ha cselekszel, az nem garancia a sikerre, de növeled az esélyeidet.
2017. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

4-essel értek egyet.

Hiába csinálok én bármit,nem születtem jóképűnek,és így 2 mp alatt elküldenek a búsba a nők...

Szóval aminek meg kell történnie,az fog jönni és ennyi.

Hiába töröm én magam ezért már 10 éve,ha a sors vagy szerencse nem hoz össze senki olyannal.

2017. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A keresésbe nem kell nagyot belefektetni mert a népsűrűség ca. 110/km^2. Inkább választani kell jól.

30/f

2017. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Ez nagyon függ a celtol! Ha egyszerüen annyi az igeny, hogy legyen velem valaki, aki ugy elsö benyomasra eleg elfogadhatonak tünik, hogy leszolitsam, akkor persze, erdemes többször probalkozni.


Az sem mindegy hogyan! Attol, hogy valamit 100 szor elrontassz, nem biztos, hogy majd a 101-ik probalkozas sikeres lesz.


Szamitanak a körülmenyek is. Ha akar baratokkal, akar egyedül szivesen kimozdulsz es az elmeny sikeret nem abban mered, hogy felszedtel e valakit, akkor erdemes nyitva tartani a szemed es alkalomadtan batran lepni. Ha olyan helyen elsz, ahol nincs igazan alkalom arra, hogy uj tarsasagok köze kerülj, uj emberekkel ismerkedj, akkor hasznos lehet online is körülnezni.


Az erölködes pedig szinte biztosan kudarchoz vezet. Ha bizol abban, hogy elöbb-utobb szembe kerülsz leendö szerelmeddel, akkor nincs is mas dolgod, mint azzal törödnöd, hogy sajat magad is boldog legyel, esetleg közelebb kerülj a magadrol alkotott idealodhoz.

2017. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!