Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire unalmas rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire unalmas rengeteg nő?

Figyelt kérdés

Sokat beszélgetek, ismerkedek, keresek új embereket, sok féle körből de nagyon szomorú következtetésre jutottam. A legtöbben egyszerűen unalmasak. Nem úgy értem, hogy nincs miről beszélni, hanem a reakciójuk, a válaszuk kiszámítható. Semmi meglepetés benne, semmi izgalom, olyan mintha az ember állandóan ugyanazzal beszélne, hiába váltogatja a beszélgető partnert. Egyszerűen nem tudnak olyan dolgot mondani, amitől felcsillanna a szemem, hogy "na ez most meglepett". És itt olyasmire gondolok amitől látnám, hogy izgalmas a fantáziája, megkapó a humora. Hogy érdemes volna a fejében hajókázni és minden táj izgalmas volna. Nem, általában mind sivár, néha egy dimb-domb, de semmi eget rengető, amitől azt mondanám, hogy "fú, érdemes volna újra és újra beszélni erről-arról, kíváncsi vagyok itt és ott mit gondol".


Ez annyira elszomorít. Időnként meg kell néznem az illető nevét, hogy most kivel is beszélek, mert simán összekeverném, mivel a stílusa semmi egyedit nem ad. El nem tudom képzelni, hogy két ilyen ember miről tud beszélni? Hogy tudja jól érezni magát? Hogy lehetnek mély beszélgetések?


Szeretnék olyan párt találni aki, megnevettet az egyedi humorával, aki mer bolondozni és olyat mondani, amitől földhöz vágom magam, mert nagyszerű, nagy fantázia, erős csavar van benne. De mély beszélgetésekkor is van építő jellegű véleménye, ami nem a kiszámítható, amire mindenki gondol, hanem egy új nézőpont. Tehát olyan, akinek van egyénisége. Azt hiszem végig ezt a szót kerestem.


Nektek mi a tapasztalatotok? Igaz nők között keresek párt, így erről van több tapasztalatom, de érdekel az ellenkező nem hasonló kaliberű problémája is. Illetve azonos nemű beszélgetési tapasztalatok is.



2017. márc. 6. 12:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem beszelgettel meg velem.😁 Csak engem meg lefurcsaznal...Amugy nekem is uncsi sok pasi csak egy nem.Sztem csak nem talalkoztal azzal aki megmozgatja a fantáziád.Még
2017. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Ferfiak kozul ugyanugy unalmas a tobbseg. Vannak akiken meg elsore nem latszik, hogy izgalmasak, mert egy idegennek maximum a felszint mutatjak meg.
2017. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
61%

Én is hasonló cipőben járok, mint te. Hosszútávon rendszeresen ráuntam illetve ráunok a partnereimre. Ismerkedés során is csak azért szoktam túljutni a tiszteletkörökön, mert valami nagyon megfog benne és midőn a puding próbája az evés adok a dolognak egy esélyt. Sosem bánom meg, de mindig vége szakad sajnos. Elvész a lelkesedésem viszonylag hamar.

Sajnos olyan cipőben is jártam már, ahol ugyan meg volt ez a rendkívül érdekes és egyedi vonulat, azonban amint kapcsolat lett a dologból szinte mintha kicserélték volna.

A legutóbbi tapasztalatom viszont kicsit kilóg a sorból. Megismerkedtem egy biszex nővel. Ugyan nem lett belőle semmi komoly, viszont hihetetlen mennyire más volt mint az eddigiek. A férfias és a nőies gondolatok brutális egyvelegét hozta. Hihetetlen élmény volt hallani egy brutál jó nő szájából azt, hogy mit csinálna ezzel meg ezzel a nővel és miért. Én csak így lestem és nem győztem keresni a szavakat.

Ebből azt vontam le, hogy érdemes meredekebb vizekre evezni. Olyan "tájakra" ahol még eddig nem jártál. Szóval kissé kiszakadni a megszokott komfortzónádból.

28/F

2017. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
39%

Igazából ebben semmi meglepő nincs. Nézd meg a mai autókat - mind egyforma, szinte csak az embléma más. Nézd meg a mai zenéket - hasonló hangzásvilág, semmi megkapó, mint pl. a '80-as évek zenéiben, amikre a mai napig emlékszünk. A mai filmekkel is az a baj, hogy a feléig sem jutsz el, miközben nézed, de már ásítasz és várod a végét.


Az emberekkel is ez van, mintha futószalagról jönnének le, egyéniség kevés van köztük. Berki is megmondta, és ez egyszer igazat adok neki: "A mai világban a legnagyobb probléma az, ha unalmas vagy."


Ezért van az, hogy ha akár csak egy dologgal ki tudsz tűnni, már észrevesznek. Legyél egyedi, akár egyedien hülye, bolond is, csak ne legyél átlagos.

2017. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm #3-as, azt hiszem ilyen válaszokat keresek. Mostanság egy ember kötött úgy le beszélgetésben, de ő is aszex nő, aki férfinak érzi magát. Úgy ahogy mondod, nyakatekert dolog, de így belegondolva vele volt a legjobb a beszélgetés.
2017. márc. 6. 13:11
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
Valószinűleg te váltod ki ezt belőlük. De nyílván ez nem lep meg, hiszen számítottál arra hogy ezt írom. :D
2017. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Tetszik a válaszod is Szilvi. Van benne az a csavar, kicsit szarkasztikus humorral, amibe érdemes kapaszkodni. A legtöbből harapófogóval se lehet ilyet kihúzni.
2017. márc. 6. 13:26
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem viszont nem kell ahhoz különleges szexuális beállítottság,hogy valaki érdekes legyen....és nemekre sem kiélezhető ez a feltételezés.

Bármilyen témában lehet őszinén beszélgetni,de van egy bizonyos zárkózott réteg aki a saját véleményét is véka alá rejti vagy mégrosszabb amikor nagyon meg akar felelni szimpatikusnak tűnni és hajlandó a saját álláspontját is átformálni.

Például ki mit írna arra ,hogy: Nálatok most milyen az idő?


Egy ilyen egyszerű kérdésben is annyi fantázia van.Csak ki kell nézni az ablakon....-vagy pont bele a saját fejünkbe' lelkünkbe.

2017. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%

Aha.- Ez a tipikus" ugrasszuk már ki a nyulat" a bokorból típusu kérdés.


Egy kis csavar,mellé egy csepp provokáció és mehet a " gyakoris" turmixgépbe....Hm

Mert ugye melyik nő szeretne unalmas lenni? "-én nem...-hát én sem,-én is érdekes vagyok stb"

😜

Azért egy páran megragadták a horgot az álló unalmas vízből való kimenekülés utjára...-érdekes és sziporkázó nagy vizek felé:)


Brühaha -én nem teperek senkinek,nőnek se,pasinak se és ha egy beszélgetés során netán dögunalmasnak gondol-ám szíve joga....

Sőt ma kifejezetten szeretnék unalmas nő lenni!

2017. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%
Ezt akár én is írhattam volna.A férfiak sem valami kreatívak,inkább unalmasak és alacsony IQ rendelkeznek,nem érdekli őket hogy milyen zenét,parfümöt,stb...szeretek,és még sorolhatnám.35/N
2017. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!