Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 24 és 33 év közötti lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Optipolar kérdése:

A 24 és 33 év közötti lányoknak/nőknek miért a rosszfiús macsó pasi kell? Miért nem jó nekik egy nyugodt habitusú, tanult, jól szituált fiatal férfi? Miért gondolják, hogy az utóbbi típus unalmas?

Figyelt kérdés
30 éves egyetemet (történelem szakot) végzett fiatal férfi vagyok. Nem járok diszkóba, nem vagyok az a mai értelemeben vett pörgős pasi. Nem vagyok unalmas ember, szeretek a természetbe járni, szeretek sportolni, szeretem a kulturális programokat. Biztos állásom van, a szakmában a kollégák elismernek, igényes vagyok magamra, mindig adok a megjelenésemre, nem vagyok sem önző, sem érzéketlen, sem lekezelő, sem bunkó az emberekkel, mégis évek óta egyedülálló vagyok.

2017. jan. 17. 13:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%

valami hiányzik belőled mégiscsak.

én nemrég lettem hosszú kapcsolat után szingli, és igen, tapasztalom, hogy a legtöbb lánynak olyan férfi kell aki szélsőséges "rosszfiú" tetovált stb...

csak persze ilyenkor van az, hogy azt hiszik hogy a kedvükért majd megváltozik..haha persze. Álmodj királylány.

Aztán ha megcsalják-elhagyják őket, hirtelen minden pasi egy bunkó hólyag lesz, és persze hogy nem engednek már a normálisaknak sem.


Mindig kell valami ami megfog egy nőt: a kinézeted, a kisugárzásod, a magabiztosságod, a jóképűséged, stb lehetne itt sorolni.

De az is benne van a pakliban, hogy te vagy túl válogatós, és olyan csajoknál próbálkozol, akiknél eleve esélyed sincs.


Nézd én csak 26 vagyok...de bár 30 lennék. Sokkal több 20-as lány állna velem szóba, lenne jobb egzisztenciám, sármom stb.


Szóval tarts egy tükröd magad elé, informálódj, és valamin változtass, hogy ne legyél átlag.

Mert az átlag senkinek sem kell.

2017. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
32%
A nőknek az a fő bajuk (és ez lehetetleníti el a társkeresést számukra), hogy a papíron ideális férfiakért egy csepp szexuális vonzalmat sem képesek érezni. Semennyit sem. Viszont a normális párkapcsolatra alkalmatlan (na meg arra nem is hajlandó), rossz-fiú típusú férfiakért egyszerűen megörülnek. A vonzalom nem logika mentén működik, hanem ösztön szinten. Persze az élet rákényszeríti a nőket, hogy idővel az ún. stabil pasikra fanyalodjanak, de sohasem fognak vonzalmat érezni irántuk.
2017. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
10%

A történelem szak 30 év? Szerencsére mérnökire jelentkeztem, az csak 3,5... :D


A nőket 16 és 24 között is vonzza az, amit leírsz, nem csak 24-33 - nem tudom te hogy vagy vele, de sokszor nekem is hamarabb feltűnnek ennek a női megfelelői. Aztán belegondolok, hogy kell-e nekem, aztán a válasz nem.


És egyébként hol keresed? Mert ennyiből úgy tűnik nem a megfelelő helyen. Vagy valami más nem stimmel.

2017. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
27%
Nők!!!Ne keress logikàt bennük!Mert nincs!!!
2017. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

Az átlagos férfi nem unalmas, ritka az unalmas ember.


Nem a tetoválástól lesz valaki izgalmas, vagy attól, hogy erőszakosabb vagy hűtlen.


Szerintem is másfajta gond lehet veled. Vagy valóban unalmas egysíkú vagy, ezesetben mozdulj ki a komfortzónádból, vagy csak simán kevesen találnak vonzónak a megjelenésed, testbeszéded alapján.


Szerintem próbálj ki egy extrém sportot, nem lőhetsz mellé vele. Vagy menj el egy fesztiválra ittasan a haverokkal. Vagy kaszinózz(egy alkalommal nagyobb összeggel). Vagy menj el egy swingerpartyra, esetleg travishowra.


Szóval csinálj olyat, amit amúgy nem tennél, vagy titkon akartál.


Ha nem akartál még semmit titokban, akkor menthetetlen vagy és unalmas.

2017. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésed megint csak arra irányul hogy a nők a hibásak, te meg úgy írod le magad mint aki fényezi magát. Barátom....ezért nincs senkid. Cseszheted a történelem szakod, ha nem tudsz felszedni senkit!
2017. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%

Vagy nem a megfelelő embereknél próbálkozol, vagy az ahogy adsz a külsődre, nem jó. Pl. borzalmas frizurád van.

Lehet hogy lassú víz partot most típus vagy, az pedig nem sok mindenki érdeklődését kelti fel.

Ha privátban mutatnál képet, mondanék tanácsot. Vagy ha társkeresőzöl, lehet rossz a profilod. Abban is mondok tippet ha kell. Azért jó lenne 30 évesen évek óta tartó egyedüllét után végre találnod valakit.

2017. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%
Nekem van történész és történelemtanár ismerősöm is, mindkettő kifejezetten kedves és simulékony, és van párjuk. Szerintem szimplán unalmas vagy, vagy egy rakás szerencsétlenség. A "szürke kisegér" nők se nagyon kelendőek, mert észre se veszik őket.
2017. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

Le leszek pontozva, vállalom.

Jártam eyg écig töri szakra. A fiúk zöme ténlyeg olyan volt, amit te is leírtál, nem voltak unalmasak, jártak természetbe, némelyik sportolt, és vevők voltak a kulturális programokra. Meg kedvesek is voltak és csomószor segítettek is. Volt köztük pár, akik bejöttek, de nekik persze volt barátnőjük. De! A többség sztk-szemüveg - nagypapa pulóvere típus volt, akik mindig vmi okosságot hozzátettek még a tanár gondolatához. Egyszerűen borzasztóan néztek ki, és kifejezetten taszított hogy milyen kis okosak voltak, meg a tudományos meglátásaik. Túl "merevek" voltak, nem lehetett velük viccelni..

2017. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

Nem jön be a csajoknak az önsajnáltatás meg a sztereotípiák? Milyen érdekes...


A fiam gimijében most kezdett egy kis fiatal töritanár, tipikus szemüveges, kord öltönyös fazon. A gimis lányok olajat pisilnek utána, az anyukák elolvadnak tőle, és egyébként egy nagyon csinos, aranyos lány a menyasszonya (őt ismerem közelebbről).

Maradjunk annyiban, hogy nem a szakmáddal van a gond.

Inkább veled.

2017. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!