Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek élőben vagy neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek élőben vagy neten jobb ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először kis beszélgetés a neten és ha van valami alap szimpátia, akkor nyilván személyesen
2017. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy. Én úgy veszem észre, hogy a zárkózottabbak, elvontabbak inkább neten, a közvetlenebbek, spontánabbak pedig élőben.
2017. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit felszabadultabb vagyok, ha interneten keresztül beszélek valakivel, de párszor már megtapasztaltam ennek az árnyoldalát is. Párszor adódott olyan helyzet, hogy sokáig beszélgettünk (akár hónapokig is) az interneten mielőtt először személyesen találkoztunk volna és ahogy kialakult a kapcsolat szépen lassan vagy az egyikőnk, vagy mindkettőnk rádöbbent, hogy az illető egyáltalán nem olyan mint amilyennek elképzeltük hiába voltunk őszinték egymással (nem külsőségekre értem). Sajnos ilyen helyzetekben az ember képes olyan dolgokat is hozzáképzelni a másik személyiségéhez amik amúgy nem feltétlenül léteznek és ez később okozhat galibát. Én azon a véleményen vagyok, hogy az első lépések talán egyszerűbbek interneten keresztül, de aztán mindenféleképpen személyesen érdemes folytatni.
2017. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3


Ezzel egyet kell értenem.

2017. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csakis személyesen.
2017. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Ronda vagy átlagos külsejű férfiként az online megoldás gyakorlatilag nem működik. Élőben legalább van valami leheletnyi esély a sikerre, online tapasztalataim lapján 0. Szerintem túl vagyok már 5000 elküldött levélen mostanra. Válasz is alig volt, de randi az egy se, kivéve nagyon régen amíg tudtam jó pasik képével nyomni a sajátom helyett, persze amikor találkoztunk egyik nő sem értette meg. Mind azzal jött, hogy "jaj bocs hazugokkal" nem kezdek, de persze valójában nem ez zavarta őket, hanem a külsőm.
2017. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Te mit éreznél, ha egy bombázónak hitt lánnyal találkoznál, a valóságban meg marhára nem úgy nézne ki?

-1. lépésként máris hazugsággal nyitni egy potenciális kapcsolatot, hát csak gratulálni tudok :DD

2017. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 Nem ez a lényeg. Persze gáz amit csináltam, de másképp esélyem sem volt.

A baj az, hogy tényleg 5000 levelet írtam kb és a nők konkrétan semmibe veszik a leveleimet. Bár volt olyan aki válaszolt, hogy ilyen ronda fejjel mit képzelek, hogy egyáltalán írok neki. Ez persze nagyon ritkán következett be, de a teljes figyelmen kívül hagyás és mellőzés az esti internetes társkeresésem általános együtt járójává vállt.

2017. márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2es: rátapintottál,nálam az első helyzetre.
2017. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbàlok neten,de egyre jobban azt látom hogy értelmetlen.

Bár az is igaz hogy élőben sem sok olyan nő van aki bejönne, így neten meg egy fénykép és pár sor alapján szinte lehetetlen hogy megtaláljam azt aki majd életem párja lenne...

Ezért én a személyes ismerkedésre szavaznék most inkább, annak ellenére hogy nehezen megy a személyes ismerkedés.

2017. márc. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!