Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli ányok, a tinder vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli ányok, a tinder vagy a badoo jobb ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek arra jók csak, hogy büszkék legyenek a lányok magukra és mutogassák a barátnőiknek hogy rájuk milyen jó pasik írnak. Vagy együtt nevessenek egy lúzeren, aki szerelmes levelet írt. 100-ból 10 lány elolvassa az üzented, kettő talán válaszol is...
2017. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egyiken se ha jól tudom ezek mind fizetős szolgáltatások ami azt jelenti hogy ingyenesnek tűnik de fizetni kell hogy hozzá férj bizonyos tartalmakhoz ..Ha van facebookod próbálj meg ott...

De ezt ide kár volt kiírni mert a következő 10.komment biztos arról fog szólni,hogy én szívesen megismerkednék veled:)

19f

2017. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mindkettőn fenn vagyok.

hát eddig egyikről sem sikerült komoly, az elmúlt 2 hónapba, max pár randi.

Viszont korábban egy 2.5 éves kapcsolatom is lett badooról, egy másik oldalról pedig 1 éves kapcsolat.

Szóval nem lehetetlen az online ismerkedés, csak sok lány ott rontja el hogy túlságosan is lelkükre vesz egy-egy szexista, meg "ki vagy te k/*/rva h nem válaszolsz?" típusú üzeneteket. Nem szabad!

Az ilyet tiltani kell, aki nem szimpatikus nem kell visszaírni semmit. Ennyi a képlet. Több lánytól is hallom, akivel beszélgetek, hogy 90% szexet keres, de a csajokból is rengeteg csak azért van fent.

De mint a példám is mutatja nem lehetetlen...legalábbis 3-4 éve nem volt az.

26/F

2017. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy a társkeresők összetétele egyre rosszabb, 10 éve még aranybánya volt, 4 éve még néha sikerültt... folytasd a sort...
2017. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Ismerkedj a Fb-n persze. A sok magamutogató,de jó életem van,hany baratom van emberekkel.Tisztelet a kivételnek.Ismerkedj a való világban.A badoo amugy egy rakás semmi,kamukepes pasik,hazudnak,nőjük van.Azt hallottam a csajok se jobbak.ott.
2017. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szingli lányoknak mindkettő tökéletes, de a pasik oldaláról nézve szinte lehetetlen,ha csak nem vagy nagyon jóképű, vagy (és) nincs több ezer Ft-od előfizetésre, és creditek vásárlására. A Badoo az utóbbi időben nagyon pénzlenyúlós lett.
2017. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Twoonál nincs mocskosabb pénzlenyúlós ismerkedési oldal. Ráadásul elég gyenge konstrukció.
2017. aug. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!