Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg ennyire nagyok lennene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire nagyok lennenek az igenyeim?

Figyelt kérdés
25 eves lany vagyok. Diplomam van (utolso evemet levelezon toltottem munka miatt). Vettem autot magamnak. Stabil munkahelyem van. Alberletben lakom (egyedul) es most sajat hazra gyujtok (beugrora). Evente egyszer elmegyek nyaralni kulfoldre 2 hetre. Hetvegen neha bulizok vagy beulok valahova baratokkal. Nem kiemelkedo a fizetesem, de felretudok tenni minden honapban. Na mar most. Eszrevettem, hogy a pasik ettol irtoznak. Szerintuk tul hatarozott vagyok es tervekbol, megvalositasokbol all az eletem, tul celratoro vagyok. Engem megorit a celtalansag. Szeretem beosztani az idomet, elosztani a napomat, heteket, honapokat, eveket. Mindig igy eltem. Persze a varatlan dolgok sem remisztenek el, nem katonas az eletem. 30-hoz kozeli pasikra nem vagyok kivancsi, ha az anyukajaval el. Kizaro ok a mindig elojovo kifogas: minek kulin alberlet, ha otthon sporolhatok rajta. Kizaro ok, ha szeret bent ulni es jatszani egesz nap a gepen. Alkoholizmus... heves, rogtonzo termeszet, kapkod, vehemens, celtalan... nem varok rozsakra, eljegyzesre, eskuvore. Nyilvan a fentieket, kriteriumokat nem mondom el, hisz majd kiderul szamukra. De paran visszaleptek mar tolem ezek miatt. Szerintetek is tulsagosan -tol -ig elek es lazabbnak kellene lennem? Miert ijeszto ez? Leirva tenyleg katonasnak hangzik, pedig abszolut nem az szerintem.

2017. márc. 7. 02:06
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Én férfiban vagyok ilyen. Sokszor a nőket is taszítja, ha az embernek vannak céljai. Pl volt olyan párom aki gyakorlatilag nem hagyott tanulni. (meló mellett tanultam akkoeiban)
2017. márc. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Vagy 10 évvel ezelőtt randiztam egy hozzád hasonló mentalitású Nővel, aki felmondta a heti programját és tudatosította bennem, hogy mik a céljai az életben és ha úgy gondolom egyeztessünk időpontot az elkövetkezendő 5 évre. Olyan volt mint egy állásinterjú, egy vicc volt az egész. Egy kapcsolat elején egyszerűen nem erre vagyunk kíváncsiak, ez olyan személytelen megvesz kilóra hozzáállás, mondhatni katonásnak, de inkább főnök-alárendelt viszonynak mondanám.

Az egy szuper jó dolog, hogy tudatosan felépítetted az eddigi életedet és nagyon jól érzed magad egyedül, de akkor minek pasizol? Kell egy genetikai apa születendő gyerekednek? Miért akarsz ismerkedni? Mi a motiváció?

Felvázolod valakinek a heti beosztásodat és közlöd vele hogy mikor van szabadidőd? Aki szeretőt vagy szexpartnert keres az biztosan belemegy,de aki valódi társat egy mosoly tekintetében hátast fordul és keres valakit aki tényleg arra vágyik hogy minél többet láthassa.

Egyszer biztosan találsz valakit magad mellé akit tényleg szeretni fogsz, és nem csak megfelelt minősítést kap,akkor rá fogsz jönni, hogy az eddigi életednek nagyjából annyi, felborul az addigi időbeosztásod és egész más preferenciák alapján fogsz élni....kérdés hogy tényleg ezt akarod-e?

39F

2017. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 21 éves nőként kérdezem tőled, hogy ha valaki azért nem lakik albiban mert spórol, azzal mi a baj? Mondjuk nem 30, de 26 évesen. Mondjuk nem a gyerekszobában lakik, de egy összeépített házrészben.
2017. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Általában a férfiakat visszataszítja a nő karrierizmusa, mert nem albérleti lakótársra vágyunk, hanem olyanra akivel jól érezzük magunkat, éljük az életet, és nem abból áll hogy munka munka munka egy kis munkából adódó stresszel fűszerezve.

Bár a villogás, álságosság mentesség(esküvő, eljegyzés, stb nemkell) elég szimpatikus.

Bár én anyámmal élek végül is így nem számít a véleményem (2x 150 m2-es emeleten elférünk :D), célom csak annyi, hogy élvezzem az életet, lehetőleg egy nő társaságában, hiszen minden megvan amire reálisan vágyhatom (kertes ház, autó, motor, jó tartalék a számlán), ami kb a céltalanság szinonimája egyeseknél :D

2017. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te egy jó csaj vagy. És ezt nőként írom!:)
2017. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Durmits Ákos válasza:

Kicsit katonás vagy az igaz,de ezzel szerintem semmi gond,de az egész életet nem lehet megtervezni,kell hogy legyen benne egy kis ismeretlen is.

Hehetnél lazább is de te ilyen vagy és ezzel semmi gond egy srác vagy elfogad vagy nem,ezért nem kell megváltozni.26F

2017. márc. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tok jó hogy ennyire céltudatos, építed a jövődet és tudod hogy mikor mit szeretnél, szerintem azért ellentétes mások véleménye, mert szokatlan nekik 25 e építed a kariered, :) "jobb korán mint később" igaz?

Lehet egy pici féltékenység is van benne?! :(

De jó amit és ahogyan csinálod :) szerintem.

A férfiak szeretik irányítani a nőket de nem csak ott, ezért retentetted el őket.

2017. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Mint irtam, nem annyira katonas az eletem, mint a leirtakbol lecseng. Igen, beosztom az eletem kicsit, mert nem tudok ugy elni, hogy "majd lesz valahogy", "ahogy esik,ugy puffan". Termeszetesen egy parkapcsolat nem arrol szol, hogy csak az en erdekeimet helyezem elore. Azert... vannak erzeseim :D
2017. márc. 9. 14:38
 9/10 A kérdező kommentje:
21 evesen meg en is alomvilagban eltem. Belemsulykoltak, hogy a mai fiataloknak mar nehez uj eletbe kezdenie. Termeszetesen ez nagyon is igaz. Auto, csalad, sajat haz. 30-40 evesen sikerulhet, foleg egy olyan tarssal, aki nem elegszik meg aztal, amilye van. Aki tobbet akar. De nem hajszolja magat bele egy agyverzesbe vagy szivrohamba :D Es itt jon a kerdes: ha nekem sikerul, masnak miert nem? Miert egyszerubb anyucival kiszolgaltatnia magat? Sokan nem elegednek meg a fizuval. Miert nem gyujt ossze (ha otthon tud sporolni) egy honapnyi elhetesre es koltozik el, ahol a kiadasoknak megfeleloen meg jobban tud keresni? Ha valaki egyedul el, az nagy valoszinuseggel nem onallo vagy a baratnojetol is azt varja majd, amit az anyukajatol, esetleg koltozzon is oda hozzajuk... hat ezert. Ezert gaz. En ezt mar vegigjatszottam, nem egy baratnom esett ebbe bele. Szoval... valami gixer beszokott ilyenkor esni. Meg egyszer nem hagyom magam :)
2017. márc. 9. 14:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Szoval ha valaki otthon lakik a szuleinel, az nem onallo stb... :)
2017. márc. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!