Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok lennének átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok lennének átlagos külsejű férfiként az elvárásom ami miatt nem jönnék össze olyan nővel aki valaha szexelt kapcsolaton kívül?

Figyelt kérdés

Akár egyéjszakás akár exel akár szexkapcsolat.

Ez nálam egy elv


2016. nov. 21. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igen. Attól, hogy mondjuk 18 évesen volt neki ilyen, és most 23, vagy attól, hogy életében egyszer kétszer előfordult ilyen, attól szerintem még lehet normális. Ha minden hétvégén mással bújna ágyba, akkor viszont nyilván kizáró ok. 23/F
2016. nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki azt vár el, amit akar. Aztán vagy sikerül ennek alapján párt találnia, vagy nem. Szerintem csomó olyan lány van, aki nem szexelt kapcsolaton kívül, nem hiszem, hogy ez hatalmas elvárás lenne.


21N

2016. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem az, csak hulyeseg.
2016. nov. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy elvárás, ha te ezt fontosnak tartod, akkor keress ez alapján.

Mindenkinek más a fontos, neked ez. Nem vagy vele egyedül ez is biztos.

26L

2016. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
92%
Tudod ez olyan dolog, hogy vagy elmondja, vagy nem. Gondolom nem fogsz hazugságvizsgálót vinni az első randira és "szexeltél már kapcsolaton kívül, ha, ha ? VÁLASZOLJ!". Szegény meg csak ott ül, aztán ja... Kicsit túl nagy a fantáziám, érted, az a lényeg :D
2016. nov. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben te sem tettél ilyet, beleférHET...
2016. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én még senkivel nem szexeltem, de ha ilyen elvárásod lenne, veled sem akarnék.
2016. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És milyen érvek állnak pontosan ezen "elv" mögött?
2016. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem nagy, de szerintem felesleges kicsit... :D


legalábbis nekem nincs olyan barátnőm (persze akit jobban ismerek) akinek ne lett volna ilyen jellegű dolga. közben meg mindegyik tök normális, valaki majdnem 4 éve kapcsolatban van, megcsalás nélkül :) de te döntöd el mi a fontos.

2016. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy vallasi felekezetben nem akkora elvaras,pl.
2016. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!