Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, kinek kellene inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kinek kellene inkább aranyos félénk bájos lány, és kinek kellene inkább egy szexi magabiztos domina lány? (előző kérdés miatt)

Figyelt kérdés
2017. márc. 7. 08:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Külsőre az első:


[link]


Második:


[link]

2017. márc. 7. 08:44
 2/7 anonim ***** válasza:

én az elsőt választanám, de nem a külső számít ilyen téren...

sok-sok tulajdonság van ami fontos számomra, a nagyon kedves belső a lényeg nálam, az elsőnél valahogy jobban eltudom képzelni, de ért már kellemes csalódás ilyen téren...


24F

2017. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a második domina-e, de elég prolis feje van. Első viszont nagyon cuki, szerintem, én őt választanám...
2017. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ezen fogsz témázni egész álló nap???
2017. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább az első :) Te vagy?
2017. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első Emily Kinney
2017. márc. 7. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:
A szexi magabiztos dominalány. A képen domina Istennő :)
2017. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!