Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne mindig én legyek az "aranyos", a "nagyon kedves", és a "nagyon jószívű"?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a lányok szemében mindig csak az vagyok, amilyen jelzők a kérdésben szerepelnek. Tény, hogy alapvetően ilyen természetem van, de nem vagyok úgymond papucs, vagy hasonlók. Tényleg szeretek kedves lenni, de nekem ezzel nem az a célom, hogy aranyos legyek, hanem így próbálom jelezni a lányoknak, hogy igen, nagyon bejön. Aztán a vége mindig az, hogy barátként tekintenek rám, pedig vannak olyan mondataim, amelyekkel jelzem, hogy tetszenek, vonzódok hozzájuk.

Beszélgettem erről már 1-2 lánnyal, és azt mondták, hogy nekem aranyos természetem van. Ezzel nem is lenne semmi gondom, ha az aranyos jelző nem vinné mindig olyan irányba a dolgokat, amit nem szeretnék.

Pár éve elég komoly átalakuláson megyek át, külsőre, belsőre. Építem a karrierem, önfejlesztő könyveket olvasok, próbálom növelni az önbizalmam, de a kedves természetemen nem tudok, és nem is nagyon akarok változtatni, mert ez vagyok én. Hogy kéne kezelni, hogy a kedvességemet ne baráti gesztusnak, hanem a vonzódás kimutatásnak gondolják a lányok? 23/F



2017. febr. 12. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Legyél kedves seg gfej. Marad az alaptermészeted, csak viszel bele egy csipet pimaszságot és szarkazmust (magaddal szemben is).

30/f

2017. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a poén, hogy humor, és pimaszság is van, szeretik a humoromat, mert le tudom reagálni a dolgokat, viccesek amiket mondok, de nem vagyok alpári.
2017. febr. 12. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
kedves sokféle van.... feltehetőleg nincs benned különösebb határozottság amiből azt gondolnák, hogy nem leszel tutyimutyi vagy ilyesmi... kell egy kis rosszaság... de amúgy általában elmondható hogy mindenki meg tudja találni a hozzá illőt...
2017. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kérdés is bizonyitja, hogy a rendes férfiakról tudomást sem vesznek a nők, sőt férfiként sem kezelik őket.
2017. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as, én is gondoltam már erre, próbáltam is változtatni rajta, de ezek szerint nem vagyok jobb helyzetben.
2017. febr. 12. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem "ez vagy te", ez csak egy (tudatalatti) stratégia, hogy megkedveltesd magad másokkal (és ami nem igazán működik a jelek szerint). Vigyél bele több szexualitást a nőkkel való kommunikációba (testbeszéd, hangszín, érintés, szemkontaktus, kétértelmű kijelentések stb.).
2017. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szergej55 ***** válasza:
Legyél szemtelenebb. Így mindig csak lelki szemetesláda maradsz.
2017. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nőknek nagyon fontosak az érintések. A lopott érintésekkel különösen nagy hatást lehet rájuk gyakorolni, sokan ettől zavarba is jönnek vagy elpirulnak. Nyilván ezeket jól kell időzíteni, de ez ilyen pillanatokat érezni lehet. Ha kedves vagy hozzájuk, de soha nem érinted meg őket, akkor baráti közeledést sejtenek, ez sajnos így működik náluk.
2017. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!