Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok akiket zavar a kopaszod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiket zavar a kopaszodás! Tisztában vagytok vele hogy bármelyik egészséges vagy beteg férfi bármikor megkopaszodhat? Ezt csináljátok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Mindenféle előjel nélkül.


Csak valakinél 17 évesen kezdődik valakinél meg 60 évesen, de teljesen kiszámíthatatlanul bármikor jöhet.


Mit csináltok ti ilyenkor megnézitek a kiszemelt férfi apját, nagyapját stb... hogy megnézzétek mire lehet kb számítani?


2017. márc. 7. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

A vonzalom nem döntés alapján működik.


Szerinted a pasik tisztában vannak a gravitációval és hogy hatnak a nagyobb cicikre? Nem. Magyarázhatod bárkinek, ha nem tetszik neki a kopasz fej vagy a lógó mell, akkor nem tetszik. Senkit nem érdekel, miért.

2017. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ne hisztizz már! :D Senkit nem érdekel, hogy kopaszodsz, az a ciki, ha ügyet csinálsz belőle és nyavajogsz miatta. Ha már megritkult a hajad légy tökös, borotváld le az egészet és kész. Hidd el, sok nő van, akinek meg az jön be. De amíg ilyen dolgokon agyalsz, addig ne számíts rá, hogy bárkinek is kelleni fogsz. :'D
2017. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak olyan férfival jönnék össze, aki nem, vagy alig kopaszodik. Ha már együtt vagyunk és megszerettem, akkor szeretni fogom öregen, kopaszon is. Ha a külsőt nézzük, nálam nagyon sokat számít ismerkedésnél egy férfi haja. Viszont volt, hogy az exem elkezdett kopaszodni és letolta teljesen. Hát nem mondom, hogy tetszett de ettől még ugyanaz a személy volt és ugyanúgy szerettem. Nem ezért lett vége természetesen. :D
2017. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Forró vizet a kopaszra! :D
2017. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ez van, nem tetszik. Ha nem vonzódok hozzá, nem tudok ezen változtatni. Nekem meg nagy a mellem és sok férfinek nem tetszek, mert ők a pici, hegyes cicit szeretik. Ez van.
2017. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Én sem vonzódom a kopasz férfiakhoz, sőt, kifejezetten taszít. De ahogy egy korábbi válaszoló mondta, ha megszereti az ember a másikat, akkor ha a kezdeti vonzalom megvan, együtt lehet vele élni.

Párom nem kopaszodik, de valószínűleg (felmenői alapján) fog majd. Ellenben baromira nem zavarna a dolog, mert szeretem. Amíg egészséges, semmilyen változás nem zavarna, ha pedig betegség miatt történik ilyesmi, akkor is támogatnám, de mindenképp a gyógyulás felé "terelném". Ellenben az elején igenis fontos volt, hogy olyannak ismerjem meg, amilyen most. A jövőben pedig büszkén fogunk egymás mellett sétálni szottyosan, kopaszon, ráncosan is, ha eljutunk odáig :)

2017. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vonzanak a kopasz pasik, de ha a párom elkezdene kopaszodni akkor nem hagynám el miatta.


Ne drámázz, senki nem készít tudományos családfán belüli felméréseket, hogy ki mikor kezd el kopaszodni!

2017. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Örülj, hogy csak kopaszodsz. Én őszülök. Ami még rosszabb, mert vén trottynak fogok kinézni 30 évesen. A hajfestéket meg vehetném vödörszám, hogy hetente újrafessem, mert rohadt gyorsna nő a hajam.


A kopaszság menőbb mint az őszülés. Gondolj bele BruceWillis is mekkora menő kopaszon. De ősz hajjal csak az öregek "híresek", a fiataloabbaknál "gáz"

2017. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Szerintem a fiatalon őszülés egyáltalán nem gáz. Van benne valami szexi, legalábbis nekem :D A kopaszodás viszont nagyon nem jön be.
2017. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az a vicc, hogy nálunk az osztálytalálkozón (25 évesek vagyunk) kb. így álltunk haj ügyileg: őszülő, erősen őszülő, kopaszodó, triplahomlok, nullásgép, őszülő, félig kopasz...


Mindenképp beszopod az egyiket. Nálunk nagyapám most 80 évesen kezdett el kopaaszodni, viszont cserébe 35 évesen már nagyon erősen őszült.

2017. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!