Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek nehezebb a párválaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek nehezebb a párválasztás, ha egészséges sportos férfit akarnak, ugyanis a férfiakra inkább jellemző a túlsúly?

Figyelt kérdés

Egy kérdés kommentjében láttam ezt a szomorú statisztikai adatot.


"Nézzünk, akkor egy kis statisztikát!


2014-ben


férfiak elhízottak aránya 18-34 éves korcsportban.39,3%!!!


nők elhízottak aránya 18-34 éves korcsportban. 23,4%


[link]

"


2017. jan. 7. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ebből elég egyszerű kikövetkeztetni,hogy igen,nehezebb,mert statisztikailag tőbb ez elhízott férfi,mint nő.Erre magadtól nem tudtál rájönni?
2017. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem reprezentatív ekkora korosztály egy kalap alá venni. A mai 19-25 évesek körében nagyon népszerű lett a testépítés. Persze, sokan a divat meg a magamutogatás miatt csinálják, de sokan a sportértéke miatt. Szerintem ebben a generációban jóval több a sportosabb férfi, mint mondjuk a 28-34 évesek között. Amúgy meg férfi vagyok, de szerintem egyik nemnek sem könnyebb és nem is nehezebb. A lányoknál talán egyszerűbb elérni azt a formát, amire azt mondjuk, hogy sportos, mert nem kell akkora izomtömeg, mint mondjuk a srácoknál. Persze a srácoknak meg gyorsabban jön fel. Mindkét esetben látni husis és sportos párt. Mármint vegyesen. Nem lehet ezt így kijelenteni, hogy itt egy adat, és eszerint a lányoknak nehezebb. Eleve az is más, hogy kinek mi a sportos. VAlakinek 100g, kockahas, valakinek egy 75 kg-os, fitt test már jó, sportos, férfias. Utóbbiból meg azért van, elég sok. 23/F
2017. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Azért azt jegyezzük meg, hogy a túlsúly hiánya nem jelent azonnal "sportos" alkatot.


Van még jópár más alkat is. Ott vannak a nagyon vékonyak, a köpcösek, a szélesek, a mackósok, a tohonyák, a langaléták, a hórihorgasok aztán van az a réteg akik fizikailag erősebbek/kitartóbbak mint a gyúrosok, csak nem olyan látványos a külső megjelenésük. Erről egy jó példát is hallottam már, igaz régi példa. De sok gyúrós nem bírná azt amit a régi (nem lógós, nem alkoholista, mert azok azért inkább linkek voltak csupán) fizikai munkások.


Szóval komolyabb dolog ez, mint ahogy elképzeled. És a "nők" sem egy állatfaj, hogy mind ugyanazt szeressék. És náluk is mennyi alkat létezik - és mi férfiak sem egyet kedvelünk, hanem többet és szinte minden alkatot kedvelnek páran.


És még ez sem jelent semmit, ha az illető jól tudja kihasználni a lehetőségeit.

2017. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha egy férfi hetente eljár úszni, futni egyszer kétszer az már nagyon jó dolog. Ha hétvégenként lehet vele túrázni, korcsolyázni, táncolni menni,akkor meg bingó. Kit érdekel a testzsír százalék? Ne legyen morbid módon elhízott vagy csontkollekció és kész.
2017. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen bmi indexeket számolgatok akkor elhízott vagyok . Aztán mégis boxolni járok ,lefutottam idén a maratont, és teljesítménytúrán 1 nap alatt lenyomok egyhuzamban 100 km-t hegyes vidéken. Most akkor tunya szar vagyok vagy mi mert nincs kocka a hasamon ? Legalább van tartalékom télre :D
2017. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem tudom.... látom a statisztikát, és nem gondolom, hogy hamisították, de hidd el, sportos férfiként is tűt keresel a szénakazalban, ha nem elhízott párt akarsz, főleg, ha olyat, akivel lehet valamilyen aktív hobbit is csinálni
2017. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

"Szerintem ha egy férfi hetente eljár úszni, futni egyszer kétszer az már nagyon jó dolog. Ha hétvégenként lehet vele túrázni, korcsolyázni, táncolni menni,akkor meg bingó"


Hetente 3-4x futok, hétvégente rendszeresen túrázok, szeretem a magas hegyeket, jól korcsolyázom, azt hittem, hogy bingó leszek, de kiderült, hogy táncolni is kell tudni... Basszus, a botlábúak nem bingózódhatnak :)

2017. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyébként a 18-34 elég tág korosztály. Lehet, hogy a 18-20-22 éveseket is beleszámolva még kijön ez az arány, de 30 feletti nőknél már talán szomorúbb is a statisztika, mint a férfiaknál :(
2017. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Mindenkire jellemző a túlsúly, hazánkban minden 3. óvodás túlysúlyos és ugyanez jellemző a felnőtteknél. Én 190 cm vagyok, kb. 95 kg, de egyáltalán nem hájas, mivel futok heti 3x, bringázok is. Még csak macisnak sem vagyok mondható, inkább monstrumnak, erőteljesnek, hihetetlen erős csontjaim vannak. Hát gondold el, aki abszolút nem sportol semmit, nekem ilyen nő nem is kéne. És nem azért, mert esetleg átlagnál kicsit husisabb lenne...:)
2017. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nők supermant akarnak viszont csak átlagos, túlsúlyos férfiakba ütköznek. De lehet erre is fogni.
2017. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!