Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal (20-23 éves) lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal (20-23 éves) lányoktól kérdezem, nálatok kizáró ok, ha egy fiú vékony és nincs kigyúrva, viszont magas, igényesen öltözködik és kedves?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 22:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) akkor nem ez a gond, hanem a kisugárzásom
2017. márc. 7. 23:13
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Igen kizáró ok mert én is 10/8-9 vagyok ezért elvárom hogy a pasim is az legyen legalább. Amúgy nem vagy magas, a 185 az átlag ma már. Izmok kellenek mert egy pálcikaember mellett nem érzem nőnek magamat. 22l
2017. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Előny. Nem szeretem a kigyúrt pasikat.
2017. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nálam nem. A párom 185 körüli, kb 70 kg, kigyúrva sincs, igényes és kedves. (Én meg átlagos, vannak tőlem szebbek, de engem is észre szoktak venni.)

22N

2017. márc. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan barátnőm, aki kifejezetten rossz szemmel nézte, hogy edzek, és egyre kevésbé vagyok vékony :)

Neki nagyon tetszettek a kiálló csontjaim (csípő, kulcscsont pl), volt, hogy csak úgy azokat simogatta :)

Szóval erről ennyit, inkább vékony légy, mint dagadt.

2017. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok, ha vékony és még nem is tesz érte, hogy legyen egy kis férfias kinézete, nálam szóba sem jöhet...


Nem indít be és semmi férfisat nem látok bennük, ha ehhez még csatlakozik valami hülye "frizura" is, még ki is kerülöm őket.


Inkább legyen macis vagy kicsit izmos, de legalább legyen férfias kinézete...


22l

2017. márc. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
29%
Minden lánynak a kigyúrt pasik tetszenek, a kedvesség is hátrány, a magasság viszont mindegyiküknél előny.
2017. márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
62%
Másnak is írt privit a "csúnya srác", hogy vállalnátok-e vele valamit, vagy csak engem tisztelt meg az érdeklődésével? :D
2017. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

18-as, engem mindennap betalált a levéllel, már le is tiltottam.


Kérdező, engem vonzanak a vékony fiúk, ha kifejteném, hogy miért lehet betegnek gondolnának vagy perverznek.

Szóval legyen annyi elég, hogy tetszenek és szerintem rajtam kívül még sok más lánynak is! :) 24N

2017. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Amúgy a kiálló csípő- és kulcscsont hihetetlenül szexi :D


Aki azt írta, hogy a vékony pasik nem férfiasak: természetesen az ízlés dolga, hogy milyen testalkat a vonzó, nem az a baj, ha nektek nem jönnek be, de így kerek perec kijelenteni, hogy nem férfiasak, elég gáz :D Ha egy pasi csak attól pasi, hogy x cm a bicepsze, az kicsit szomorú :D

2017. márc. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!