Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosak az indulataim ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosak az indulataim ezt a visszautasítást követően?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akire tényleg kb. mindenki nyomult már a cégtől kortól, beosztástól függetlenül. Egy kollégámmal össze is jött, de 2 hónap után vége lett, én jóban vagyok a sráccal, azt mondta, van egy nála sokkal idősebb pasija, akihez bizarr módon ragaszkodik. No ez a csaj egy időben sokat járt be hozzám, beszélgettünk kb. mindenről, mialatt hozzám ért többször, meg mondta, hogy menjek be hozzá én is, mert jó beszélgetni velem. Nyilván, az eszem mondta, hogy ne csináld, de hát tudom kellett, mi a szitu, rákérdeztem, nem lehetne-e a több köztünk...a válasz, hogy hát tudom ugye, hogy az előző sráccal se jöttek össze a dolgok, meg ő többet nem akar kollégával, meg az az idősebb tag. Nem volt bunkó meg semmi, csak rosszul esett ezek után, de mégis túltettem magam rajta, legalábbis azt hittem. Szóval ezek után ismét bejött hozzám többször, próbált dumálni, de nekem nem volt hozzá kedvem, pedig igyekeztem nem kimutatni az ellenérzéseimet. Erre kérdezi tegnap, hogy mi bajom van, miért kerülöm...na ere elszakadt a cérna és úgy beolvastam neki, hogy a következő pillanatban már bántam. Nem is szólt semmit, csak úgy tett, mintha szóltak volna neki és elviharzott.


Eléggé szégyellem magam, de most nem világos neki, hogy inkább nem kellene beszélnünk? Hogy nem lehetnek ugyanolyanok a dolgok mint előtte? Vagy szimplán egy hülye bunkó vagyok? 25/f


2017. márc. 8. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

Ez a normális reakció. Hacsak valaki nem 100%-ig érzéketlen még magával szemben is, akkor gyakorlatilag fizikai képtelenség jópofizni. Nem kell aggódnod miatta, ezerszer jobb, mintha tűrted volna, a szép szóból meg nem biztos, hogy ért mindenki.


A csajnak meg külön gratulálok. Mikor fogják fel vajon a nők, hogy ha valakihez hozzáérnek, az nemhogy jel, hanem egyértelmű utalás? Abban se vagyok biztos, hogy nem szándékosan vert át téged.

2017. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Több mint 15 éve dolgozom de velem soha a büdös életben nem történt még csak hasonló sem.
2017. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Az érzés szerintem jogos, de azért lehettél volna kevésbé durva is. Határozottan elég lett volna megmondani, hogy elfogadod a döntését de ezek után nem szeretnél vele a továbbiakban cseverészni. Ha munkával kapcsolatos kérdése van jelezze, ha nincs, akkor hagyjon békén. Az ilyen önkontroll nélküli dühöngés nem annyira a csaj szemében rossz, hanem, hogy munkahelyen történt. Ott pedig nagyon kell vigyázni milyen arcodat mutatod. Ezért sem célszerű a munkahelyi kavarás.
2017. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem elég kemény voltál a csajjal. Szépen is meg lehetett volna mondani neki. Az sokkal elegánsabb lett volna. Szerintem most azt gondolja, hogy egy ősember vagy, nem pedig egy uriember. Én a helyedben bocsánatot kérnék tőle, de őszintén. Bár szerintem egy életre ellökted magadtól, szóval még ha meg is bocsát, elérted a célod.
2017. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

"Nem volt bunkó meg semmi"


"úgy beolvastam neki, hogy a következő pillanatban már bántam"


Ennyi.

2017. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Lol, méghogy a nők az érzelmeik által vezéreltek. Itt az újabb ékes példája, hogy a férfiak sem különbek:D

Megsértődni meg lehet, elhiszem, hogy rosszul esett, kinek ne esne? De ez a hisztis p!tsa mentalitás nagyon gáz. Mondd meg neki, hogy nem akarsz barátkozni, csak dugni akartál volna és kész, nem kell primadonnát játszani, felnőtt férfi vagy elvileg.

2017. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Lmao mivan kérdező, megjött?

Tudod, a nők nem csak egy nemiszervet látnak a másik emberben. Ha neked mások az elveid, azt nyugodtan is lehet közölni.

2017. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem csak dugni akartam, pont ezért is fáj.


Amúgy közben rájöttem, hogy valójában nem érdekel, hogy megbántottam-e vagy sem, hanem hogy megmarad-e az állásom, mert gyakorlatilag felettesem, bár ezt nem éreztette velem soha. Viszont volt már egy csaj, akit a pletykák szerint miatta rúgtak ki (alákavart).

2017. márc. 8. 17:04
 9/16 kendrazoltan ***** válasza:
97%
Meg kell mondjam őszintén, hogy a leírásod alapján semmi olyan egyértelmű jelét adta annak, hogy többet akar veled a baráti jellegű kapcsolatnál...lehet, hogy el tudná képzeln, de egyértelműen érvelt is ellene. Valószínűleg inkább a visszautasítottság miatti sértettség szólt belőled, amikor kiosztottad, de véleményem szerint (az elmondás alapján) indokolatlan volt...
2017. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Honnan szedted, hogy dugni/járni akar veled?

Nem bírom az ilyent felfogni. Egyértelműen közölte, hogy BESZÉLGETNI szeret veled, nem pedig dugni akar.

Hisztisebb vagy mint egy klimaxos nő.

2017. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!