Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosak az indulataim ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosak az indulataim ezt a visszautasítást követően?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, akire tényleg kb. mindenki nyomult már a cégtől kortól, beosztástól függetlenül. Egy kollégámmal össze is jött, de 2 hónap után vége lett, én jóban vagyok a sráccal, azt mondta, van egy nála sokkal idősebb pasija, akihez bizarr módon ragaszkodik. No ez a csaj egy időben sokat járt be hozzám, beszélgettünk kb. mindenről, mialatt hozzám ért többször, meg mondta, hogy menjek be hozzá én is, mert jó beszélgetni velem. Nyilván, az eszem mondta, hogy ne csináld, de hát tudom kellett, mi a szitu, rákérdeztem, nem lehetne-e a több köztünk...a válasz, hogy hát tudom ugye, hogy az előző sráccal se jöttek össze a dolgok, meg ő többet nem akar kollégával, meg az az idősebb tag. Nem volt bunkó meg semmi, csak rosszul esett ezek után, de mégis túltettem magam rajta, legalábbis azt hittem. Szóval ezek után ismét bejött hozzám többször, próbált dumálni, de nekem nem volt hozzá kedvem, pedig igyekeztem nem kimutatni az ellenérzéseimet. Erre kérdezi tegnap, hogy mi bajom van, miért kerülöm...na ere elszakadt a cérna és úgy beolvastam neki, hogy a következő pillanatban már bántam. Nem is szólt semmit, csak úgy tett, mintha szóltak volna neki és elviharzott.


Eléggé szégyellem magam, de most nem világos neki, hogy inkább nem kellene beszélnünk? Hogy nem lehetnek ugyanolyanok a dolgok mint előtte? Vagy szimplán egy hülye bunkó vagyok? 25/f


2017. márc. 8. 16:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%
Az sem vet jó fényt rád, hogy csak hátsó szándékkal voltál barátságos.
2017. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Haha es a felettesed, istenem de hulye vagy...:D

De okosabb lettem, most mar legalabb, tudom, hogy soha egy himnemu egyedet se erintsek meg, mert akkor az mar utalas.

2017. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

@12

Ja mert most ezt komolyan el kell magyarázni?! :O Hát ez király. És én azt hittem, szándékosan lettem ezzel átverve tavaly, de nem, ez a nőknek egy tök természetes dolog. Amivel nincs baj, csak akkor ne legyen utána értetlenkedés, meg hogy "hát de én nem úgy értettem", mert hát ezt nem lehet sehogy máshogy érteni.

2017. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az hogy rosszul esett a visszautasítás, nem meglepő, senkinek sem esne jól, de tahónak nem kell lenni, meg lehetett volna mondani normálisan is. Főleg ha felettesed...
2017. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Van egy pár értelmi fogyatékos ahogy, látom, de pusztán az, hogy hordába verődtök még nem jelenti, hogy jobban igazatok is lesz. Az egyik legegyértelműbb utalás arra, hogy valaki tetszik neked az az, hogy ha megérint, ezt nem most találom ki, így van évmilliók óta, ez egy ösztönös utalás. Persze, nem minden esetben, de ha ezt magától teszi és semmi kézzel fogható magyarázata nincsen annak, hogy pl. meglapogatja a kezedet, akkor elég egyértelmű a dolog. Persze magyarázhatja ezt az ember egy olyannak, aki monitor előtt ülte le az egész eddigi életét, és onnan csodálkozik most rá a világra.
2017. márc. 9. 10:37
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sajnálom, hogy a kérdezőt nem lehet felpontozni.
2017. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!