Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mit szóltok a kerítőhöz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit szóltok a kerítőhöz?

Figyelt kérdés

Van egy nő, nagyon tetszik, viszont a munkahelyemen csak pillanatokra látom, és akkor is messziről. Nincs lehetőségem leszólítani. Meséltem egy munkatársamnak, h tetszik nekem xy. Mondta, h beszélhet vele, ha gondolom, mert sűrűn össze fut azzal a csajjal. Mondtam h ne, az nagyon ciki lenne...

Jól döntöttem?

Csak h értséstek, ez egy vegyipari cég, rengeteg zsilippel, üvegfallal...

Már próbáltam kutakodni utána a belső levelezési listákon, de nem találom.

Nem beszéltem még vele, de már a mosolya és a mimikái is elragadóak.

Ciki lenne szólni a srácnak, h segítsen nekem? Azt sem tudom, h szingli-e, semmit nem tudok róla, de nagyon tetszik. :)

25F A nő is minimum 23 lehet, mert valami mérnök féle ő is.



2017. márc. 9. 00:48
 1/10 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint először kicsit tájékozódj van e párkapcsolata, mert ha már foglalt az illető nem éri meg cinkes helyzetbe hozni magad. Ha szabad az út akkor nem hiszem, hogy gáz lenne megkérned az ismerősödet, hogy hozzon össze egy kávészünetet vele.
2017. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Néha megesik, hogy a kerítővel jönnek össze..
2017. márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, tudom, hogy nem lehet könnyű közvetlenül ismerkedni, de próbálj meg te beszélgetést indítani. Végül is mit veszthetsz? Aki közvetítővel próbál ismerkedni az mindig fél, és a nő sem hülye, egyből leesik neki, hogy nincs bátorságod megszólítani, mert bele vagy zúgva, ez pedig nem egy jó indítás.
2017. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tetszenek a kulcsszavak, humorod van.

Derítsd ki független-e majd hívd el kávézni. Egy jó tanács: a tesóm kerítő szerepre lett felkérve és lenyúlta a nőt, feleségül is vette. Ennek már sok éve. Ne bízz a kerítőben, hívd el te magad.

2017. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Meséltem egy munkatársamnak, h tetszik nekem xy."


Khm most akkor lány vagy fiú? :)


Ennyire zavarba vagy, hogy xx-et írj?


Szerintem ha az ismerősöd diplomatikusan vezeti oda a hölgyet neked nincs mitől félned.


Ha jól csinálja a srác akkor jól határoztál.


Gondolom kém módjára begyűjt neked infokat a hölgyeményről, utána Gps segítségével oda vezeti aztán már nálad a kormány. :)

2017. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja és a srác beosztása ezen helyzetben nem kerítő, hanem info gyűjtő, kémkedő, oda vezető. :)


Csak hogy tisztázzuk a fogalmat. A kerítő kérés nélkül hozza a férfi vagy a nő képét, hogy na mit szólnál hozzá.


Adott helyzetben lehet ezt mondod, na ő az akiről beszélni akartam veled, vagy sóhajtozva mondod, hogy most épp munkám van utána beszéljünk. Így kerítő lenne.

2017. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet bevonni másokat, mert utána jön a kavarás, esetleg irigység, féltékenység, stb. Hamar megy a pletyi is, megindul egy olyan lavina, ami a meglévő lehetőséget is alázza.
2017. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy mit szólnak hozzá a nők, van aki kiröhög ez a primitívebb. Ha normális, kiszolgáltatja az alapvető infokat, egyedülálló, ilyesmi, és lehetőséget ad, ha nem vagy barátzónás.
2017. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencsétlennek fog gondolni.
2017. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a legritkább esetben működik. Majdnem lenullázod az esélyeidet vele. Valahogy inkább próbálj személyesen közel kerülni hozzá. Valami ürüggyel menj oda, kérdezd meg, hogy merre van egy szoba vagy részleg, és ragadj ott beszélgetni. Kérdezd meg, milyen beosztásban dolgozik, dumálgassatok egy kicsit. És mielőtt elbúcsúzol, mondd azt, hogy igyon meg veled egy kávét ebéd után. Valahogy így érdemes fogalmazni: "Nekem lassan mennem kell, de igyunk meg egy kávét ebéd után. Mit szólsz?" Tehát nem azt kérdezed, hogy hát őőő esetleg lenne-e kedved, de csak ha nem gond, de ha gond, akkor hát szóval azt is megértem :D Hanem határozottan, egyértelműen. A legtöbb nő ezt szereti.
2017. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!