Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy minden második nő a munkahelyi hovatartozás alapján itéli meg a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

elkezdtem beszélni neten, egy "komoly kapcsolatot kereső leányzóval. Az még hagyján hogy úgy kezelt az elején mint ha egy rühes kutya lennék, én ezeket próbáltam figyelmen kivül hagyni, elmondtam mit akarok, azt mondja Rendben. Erre jön a kérdés, hogy mit dolgozom..

Hát én elmondtam,hazudni sem akartam, mivel nem egy Egyetemista professzor vagyok, elmondtam.

De azóta semmi válasz. Ez annyira de annyira alkas undoritó ocsmány dolog! Az ilyen nőktől kérdezem, kényelmes kényelmes?! egyem meg a lelketeket.. A leg könnyebb dolog válogatni, de ugye szürő is van már mivel tökélyre fejlesztettétek.. végül is, van 50 csávó a levelezőbe, és húzzátok a rovátkákat, vajon melyik a leggazdagabb.. Mintha a pénz kéne komolyan az agyam eldobom.


2016. jún. 28. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos ez lett a nagy "egyenjogúságból", a nők elszálltak maguktól, és manapság már egyre több szituban ők diktálnak, sok melóhelyen női főnök, ezenkivül rengeteg fiatal női vállalkozó is van... Itt tartunk!
2016. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

1!


És az miért baj, ha nő a főnök vagy vállalkozó? Neked ettől rosszabb, vagy mi?

Amúgy meg kérdező...nem feltétlenül amiatt nem folytatta veled az ismerkedést, mert az a munkád..ami. Lehet, hogy egyszerűen nem keltetted fel eléggê a figyelmét és/vagy más pasikkal is ismerkedik, és te simán nem érdekled. Persze tudom én, hogy vannak nők akiknek a lóvé az első...igen. De ez a nők kisebb százalékára igaz.

2016. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De ahogy látom úgy kb ez megy nagy általánosságba nőknél.. kényelmesen unottan vágják a fejet és mondják h: Következőt! ha egy apró dolog is van ami eltér az értékrendjüktől, vagy attól amit akarnak, vagy egy kis hiba, akkor már Lapoznak. ergo semmit nem jelentett az addigi beszélgetés.. Na majd egy következőnél leszögezem hogy nem vagyok egy multimilliomos. de nem általánositok..!
2016. jún. 28. 20:16
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Most ha eddig azt érezted le se s.zar, akkor persze, hogy nem jelentett neki semmit a beszélgetés, az a szánalmas, hogy egyáltalán folytattad, gondolom mert jónő volt. A munkád az utolsó csepp lehetett nála a pohárban. Nem az a lényeg, de az is fontos. Ha a sarki bolti eladó Erzsikére hajtanál ilyen gondod nem lenne. De persze Erzsike kicsit duci, nem nőies ruhákban jár, és nem is költ tízezreket magára, mert nincs miből. Ha magasabb kategóriás nők kellenek, viseld el az ezzel járó kellemetlenségeket.
2016. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem volt annyira fu de jó nő azért
2016. jún. 28. 20:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj.Van egy lány,aki tanult,szülők kényeztetik,stb,és a neten összejön egy segédmunkás gyerekkel....Nem fog mekibe járni,mer occsó,nem fog munkásruhát mosni hétvégén mert a párja hazahozta.... érted...nem vagytok egy kategória.
2016. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Am elárulom ezzel az intenzitással teljesen kiirtják a férfit ha ez igy halad. Komolyan a legújabb társkeresőre lehetne is direkt az igényesebbik nők részére olyan szürőt tenni hogy -minimum 200ezer ftot keressen a partner- legyen háza -ablakok -ajtók száma- emelet- kocsi- milyen szinü..
2016. jún. 28. 20:38
 8/17 A kérdező kommentje:
Majd megirom azt az oldalt, az lesz a cime hogy a krvákfellegvára, az lesz a fejléc szlogen ahol semmiért nem kell megküzdened!
2016. jún. 28. 20:42
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell általánosítani. Minden ember más. Amit én kapnék fizut, az nulla. Ezért évek óta segélyen vagyok és egy nagyon átlag pasi. Ennek ellenére, több nő szerette volna, ha párja leszek. Közöttük, diplomások is.
2016. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajna ez nagyon így van, és nagyon nem örülök neki. Gondolom most majd jönnek az "á, ez nem így van" válaszok, de az élet sajna ezt bizonyítja. Fura, hogy se annak nem hisznek, aki magasan kvalifikált, se annak, aki alacsonyabb beosztású munkát végez (illetve az eleve nem is kell nekik).
2016. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!