Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők! Ha megismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ha megismerkedtek egy kedves, aranyos 30-as éveiben járó férfival. Viszont neki csak alkalmi munkái lennének és 8 általános végzettsége van. De nagyon szeretne már házasodni és gyereket. Hozzámennétek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 12:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos, hogy nem. Gyerekvállaláshoz szerintem nagyon kevés az alkalmi munka... és ez csak egy dolog. :/ 36 N
2017. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Lol, nem.
2017. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Megkérdezném, hogy mégis mi tartja vissza, hogy tegyen a helyzete ellen? Felnőttként is lehet tanulni...

Apám estin, munka mellett érettségizett, majd szerzett két diplomát. A párom is tanul jelenleg is, ő is a harmincas évei elején jár és most szerzi éppen a 3. diplomáját. Téged ki tart vissza attól, hogy tanulj?

2017. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem.

Eleve nem ismerkedek ilyen alakokkal.

Keressen valami magához hasonló nőt, aztán hajrá!

2017. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Az ilyen manapság magáról is alig tud gondoskodni, nem hogy gyerekekről. Az édeskevés, hogy kedves, aranyos. Ha valamit meg nagyon szeretne, tegyen érte!
2017. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Itt az alkslmi munka a probléma úgy nem lehet gyereket eltartani.
2017. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

A párom kedves, aranyos, jó humorú huszonéves.

Albérletben él 18 éves kora óta (az alkoholista apja szó szerint kirakta otthonról).

Letette a targoncás jogsit, most három műszak mellett estin érettségizik.

Emellett a lányaimmal is jól kijön.

Na neki egy öt év múlva tuti szülnék, ambíciózus, igazi harcos, és fel tudok rá nézni.

2017. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Erről a kérdésről és a válaszokról ez a film jut eszembe... :D

[link]

2017. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De miért nem megy el dolgozni rendes munkahelyre? Büdös a munka, de azért felelősséget vállalna egy gyerekért? Ez senkinek nem fog bejönni.
2017. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Igazából alkalmi munkákkal is a többszörösét keresheti külföldön, mint a magyar diplomás elit. Nem igaz, hogy alkalmi munkákból nem lehet gyereket vállalni, mondom ezt úgy hogy én diplomás vagyok, de azt látom, hogy akik kiköltöztek külföldre, azok fűnyírásból is megkeresnek havi 500 ezer forintot tisztán, ennyit ki keres itthon? A 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkező .NET/Java fejlesztő... más nem. Ráadásul külföldön egy gyerek után annyi támogatást kapsz, mintha Dagobert bácsi pénzes ládikáját öntenék a nyakadba. Tudom, mindjárt meg fog szólalni egy nagyokos, aki szerint külföldön a megélhetés is sokkal drágább, de téved. Ugyanannyi a megélhetés már, az árszínvonal is kiegyenlítődött. Szerintem önmagában véve ez nem kizáró ok, hacsak az alacsony végzettségéhez annyi IQ is társul. De ha amúgy értelmes, akkor nem.
2017. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!