Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, volt már olyan, hogy kapcsolatban voltatok, de azt éreztétek, hogy egy, a környezetetekben lévő feltűnően szép nőnek nagyon bejöttök?

Figyelt kérdés

Pl. munkahelyen vagy OKJ-s tanfolyamon van egy fullos bombázó, egy igazi álomnő, aki folyamatosan apró jelekkel igyekszik a tudtotokra adni, hogy szívesen venné a közeledéseteket. Más pasikkal láthatóan nem csinálja, csak veletek. Aki bárkit megkaphatna, de láthatóan ti kelletek neki. De ti komoly kapcsolatban vagytok, ez a bökkenő.


Eljátszadoztok ilyenkor a gondolattal, hogy mi lenne, ha...? Vagy azért egy haveri, laza, beszéletős viszony kialakítására próbáltok törekedni, mondván, egy ilyen jó nőnek még a közelségét is jó érezni? Jó érzés volt a tudat, hogy ha akarnátok, az a bomba nő a tiétek lehetne? Legyezgette a hiúságotokat a dolog?



2017. márc. 9. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem!
2017. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat. De engem fura embernek is néznek ilyen téren általában.
2017. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen volt. Akkor meg szerettem a baratnomet szoval total elutasito voltam es nyugodj meg ezert akart ennyire engem :D Aztan mikor szetmentunk akkor mintha lathatatlanna valtam volna :D
2017. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
A barátnőim mindig feltűnően szép lányok és valahogy összejöttem mindegyikkel. Nyilván minden egy pillantással kezdődött. Akkor, mi változna meg pusztán attól, hogy épp van-e valakim? Nem járok csukott szemmel, sőt sokkal felszabadultabb vagyok, ergo sokkal kelendőbb is. Tehát rendszeres az ilyesmi. Ego tuningnak jó és feltűnően jó kedvem lesz tőle. Talán eljátszom a gondolattal is, de mivel nem tervezek idegennek semmi komolyat, az egy éjszakás kalandocska pedig megölné a jelenlegit, így marad elmélet.
2017. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én messzire elkerülném. A kísértés még a legjobb kapcsolatokat is aláaknázhatja, a párom pedig nem érdemelné azt meg, hogy féltékenységre adjak okot. A hűség azt jelenti, hogy tudatosan kerüljük az olyan helyzeteket, ami hűtlenségbe vihet.
2017. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!