Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van-e olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van-e olyan lány, tudtok-e olyan lányról a környezetetekben, aki szép és mégis egy tök csóró, csúnya, de egyszerű, átlagos sráccal jár? Mit gondoltok mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Én elég furának tartom, amikor sok szép, gyönyörű lányt látok csúnya fiúval, aki egyáltalán nem tűnik gazdagnak sem.

2012. júl. 18. 03:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Azokon a lányokon már végig ment a fél ország és normális kapcsolatot szeretnének ezért választanak végül ronda férfiakat,de mellettük attól még félrekúrogatnak


Persze előfordul az is hogy egy szép lányt nem érdekli a külső,na ehhez pedig szerencse kell,mert a lányok különösen válogatósak

2012. júl. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
91%
Mondjuk a szerelem.
2012. júl. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
"Nem a szépség dönti el hogy kit szeretünk hanem a szerelem dönti el kit tartunk szépnek.." :)
2012. júl. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóval egyetértek. Magam is tapasztaltam milyen válogatósak külsőre a lányok.
2012. júl. 18. 05:11
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Kérdező, te talán nem válogatsz a lányok közt? A fiúk közt is sok válogatós van.
2012. júl. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Volt ilyen. Sőt, most is tudok kettőről. Mondjuk a srácok megérdemlik, nagyon jó emberek, és kivételesen jól bánnak a lányokkal.
2012. júl. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát lehet, hogy neked nem ízlésed a csóró srác, de a csajnak biztos tetszik. Lehet, ők mást néznek a srácokon? És mi a csóró? Az már jó, ha valakinek munkája van, nem?
2012. júl. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Én szép lány vagyok,legalábbis sokak szerint.Két ffival voltam szexuális kapcsolatban eddigi életem során egyikükkel mai napid együtt vagyok pedig lehettem volna rengeteg pasival de erkölcsös vagyok úgyh nem mentem bele.A barátom nagyon szegény volt mikor járni kezdtünk!Hihetetlenül szegény ink azt mondom mert szüleinek is mondhatni semmiük nm volt.A fiún sokszor gondolkodtam h h meri ilyen büszkén felválalni h neki semmie nincsen?Persze sokszor panaszkodott h a lányok a pénzes pasikat keresik mondtam h én nm!Igag h ő iszonyat helyes,bár ki tudja lehet csak én látom így mert végülis nm tudhatni.Szerintem ő volt a legegyszerűbb srác akit valaha is ismerek.Szöval sztem fontos h ezek a fiúk ne mutassák h szégyenlik v h nincs önbizalmuk.Ő magabizzosabb volt bárkinél!2éve már és olyan munkája lett h már nm lehet mondani h szegény!:) jól keres segít szüleinek is!Igaz h őt meg kicsit megbolondította a pénz amit igazából mindig is.sejtettem h így lesz mikor arról beszélt h lányoknak csak az kell.Tudom nm szabad ilyet mondani de én nagyon szerettem sokkal jobban pénz nélkül mint vele..!:) 19L
2012. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem igaz, hogy a lányok a külső miatt járnak egy fiúval... Az én barátomat nagyon sokan csúnyának tartják... Legalábbis a baráti körömből. Szerintem nem csúnya... Egyrészt. Másrészt pedig én nem a külsejébe, hanem a személyiségébe szerettem bele... A beszédébe, a mozdulataiba... A hangjába. És egyáltalán nem gazdag, sőt... De nem érdekel, mert nagyon szeretem!


És biztos, hogy a többi lánnyal is így van... Nálunk nem a pénz a lényeg, vagy a külső, hanem az igaz szeretet... A pénz maximum a r.bancokat érdekli,... Van normális lány is, azokat vegyétek észre!

2012. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!