Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem észre a pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem észre a pozitív visszacsatolásokat?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, két hosszú kapcsolat után maradtam egyedül. Úgy érzem készen állnék egy új szerelemre, de sajnos nem veszem észre a jelzéseket. Elhívtam egy kicsit fiatalabb lányt beszélgetni, ismerkedni - de udvariasan hárított. Nyilván nem akart megbántani. Egy másik esetben rábólintott egy másik hölgy a találkára, de ő beszélgetés közben jelentette ki, hogy csak haver (minden előzmény nélkül).


Ott tartok tehát, hogy ismerkednék, de már csírájában fojtanak el, vagy én nem értelmezem jól a jelzéseket?! Össze vagyok zavarodva...


2017. márc. 10. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Már az pozitív hogy próbálsz ismerkedni és igaz hogy most elutasítottak , de az esély megvan a sikerhez!
2017. márc. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!