Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jellemző sok férfira az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jellemző sok férfira az hogy szinte látatlanul ismeretlenül szerelmes lesz interneten egy nőbe?

Figyelt kérdés

Interneten szinte szerelmet vall egy nőnek. Olyan jó veled olyan szép vagy olyan jó veled lenni stb. Úgy hogy soha nem is látták egymást, abszolút nem is ismerik egymást egy vadidegen.


És inkább a férfiakra jellemző ez miért?


2017. márc. 9. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a naiv lánykákat, így a legkönnyebb rávenni egy kis szexre, ha találkoznak...


(Tisztelet a kivételnek!)

2017. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Itt vigyorgok magamba :D En is eppen ezt csinalom most. Figyelj ez meg nem szerelem de szerintem majdnem az amugy. Kozel all hozza de megsem hivhatjuk szerelemnek max platoi vonzalomnak. Nemtudom ez miert van en mindig ilyen voltam, interneten neztem ki ki a nekem valo :) Aztan koppantam is mar parszor :)
2017. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert pancserok
2017. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lásd: L'art pour l'art: Társkereső hirdetések

.

- Jelige?

- Örök szerelem.

2017. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Arról van szó, hogy azt mondja neki a pasi, amit hallani akar. A mély érzelmek, a komoly kapcsolat, a szerelem esélyének megszellőztetése általában nyerő módszer. A nők erogén zónája a lelke, arra kell hatni, el kell érni, hogy egy romantikus regény hősnőjének érezzék magukat.


Nem kell ebbe nagy dolgokat belelátni, ez csak egy taktika a minél hamarabbi becsajozáshoz. Többször lehet olyan esetekről hallani, hogy pasik netes társkeresőn "szerelmet színlelve" megismerkednek nőkkel, akiket aztán kirabolnak és eltűnnek a zsákmánnyal, mint szürke szamár a ködben.

2017. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert ha jól beszélek interneten, Első randin, fél óra múlva már lehet gyűrni a lepedőt.
2017. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom miről beszéltek de éppen ezzel a viselkedéssel lehet a nők 90 százalékát elijeszteni.


Csomó nő rohan ilyen pasitól hogy tuti az ilyen lelki sérült

2017. márc. 9. 17:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, ennyire nem kapnak szeretetet a környezetüktől...
2017. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszó a projekció.

Megismerkedsz valakivel, alapvetően szimpatikus, esetleg néhány tulajdonsága (külső/belső) tetszik. De gyakorlatilag alig tudsz róla valamit. A hiányzó részeket kitöltöd a saját ideális férfi- vagy nőképed tulajdonságaival, és kész, szerelmes lettél egy kvázi tökéletes lénybe.


És ezt nem csak a férfiak csinálják és nem csak neten. Csaknem mindenki, a kapcsolatok nagy része ezen alapszik.

2017. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Összetett kérdés. Az egyik fele, amit itt írnak, hogy a bugyit akarják lehúzni, mondjuk elég amatőr próbálkozás, de akár be is jöhet.

A másik egy kényesebb téma. Rengeteg srác van, akik annyira vágynak már társra/nőre, hogy ha a leghalványabb esélyét is látják, azonnal szerelmesek lesznek. Van ilyen ismerősöm, hogy ha egy nő két kedves szót szól hozzá, már az esküvőjüket tervezgeti. Ez is benne van.

2017. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!