Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akarok beszélgetni lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok beszélgetni lányokkal?

Figyelt kérdés
Sok kosarat kaptam már, és igazából nincs már kedvem odamenni lányokhoz, még akkor sem ha bejön, "úgy se lesz belőle semmi" alapon.
2017. márc. 11. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy fest, hogy igen.
2017. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ellene, már azokkal a lányokkal is bunkó vagyok akik kedvesek velem, de valahogy haragszom a lányokra.
2017. márc. 11. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

ez hülye felfogás, feladni könnyebb, mint küzdeni...

nem találtad még meg azt akit te keresel, de te máris feladtad :S


24F

2017. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem adtam fel, csak na... mindegy nem tudom elmondani.
2017. márc. 11. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez ilyen,én tudom miről beszélsz Kérdező.

Van egy határ,ahol már túl sok kezd lenni és elege lesz az embernek...

Ugyanezt érzem,25 évem alatt egy barátnő sem jött össze,mivel nem születtem helyesnek,és így már szóba sem szoktak állni velem... annyi kinevetést,megalázást.

2017. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem akarok velük nagyon beszélgetni, bár eddig nem adtak nekem kosarat, én volt ,hogy adtam...sajnos nem volt más választásom, viszont amit ismerkedés során művelnek nekem elveszi a kedvem attól ,hogy a dolgok komolyabbra fordulhassanak... Azt hiszem nekem így jobb.
2017. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!