Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha normális, családos férfiként vágyok beszélgetni hasonló nővel, tabuk meg gátlások nélkül? Nem ismerkedni akarok, csak beszélgetni. Olyan nagy gond ez?

Figyelt kérdés
Feleségem féltékenysége minden női kapcsolatomat elüldözi, ok nélkül. Aki nem az meg megbízhatatlan. Marad az ismeretlenség leple alatti barátkozás.
2015. szept. 20. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Én az ilyeneknél csak azt nem értem, mi a gond a feleségeddel való beszélgetéssel... Nem arra való az ember társa, hogy tabuk meg gátlások nélkül beszélgessen vele?
2015. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy gond. Az viszont igen,hogy a feleségeddel nem tudsz őszintén beszélgetni. Leveleztem már nős pasival,de csak irogattunk semleges dolgokról.
2015. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Te mit szólnál hozzá, ha a feleséged más férfiakkal beszélgetne "tabuk meg gátlások nélkül"?
2015. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, szerintem meg is teszi. Elejtett szavakból, mondatokból vélem tudni. Bezzeg nekem át kell gondolnom mit mondok, hogy azt ne lehessen kiforditani, félreérteni. Ezzel van tele a púpom. Én nem ismerhetem más életét, gondolat menetét, szemléletét, csa azért mert nős vagyok.
2015. szept. 20. 15:11
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Sajna szerintem azelőtt kelett volna megnevelned, hogy elvetted volna feleségül, persze sose késő☺.
2015. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem örülnék neki ha párom ezt csinálná. Velem miért nem lehet beszélni? Szerintem ez kikacsintgatás. Én sem teszem. Amúgy a tabuk és gátlások nélkül nálam szexuális témát jelent. Ha ilyesmin kapnám a párom, mehetne amerre akarna.
2015. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gyönyörű példa, köszönöm 6-os. Fölhúzza magát meg fenyegetőzik.

Szexről lehet beszélgetni a szexualitás rovatban, nem erre gondoltam. Kikacsintgatás, nemhiszem, nem a partner keresőben vagyunk.

2015. szept. 20. 17:27
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
a nők már csak ilyenek. az ilyen kapcsolatokat titokban kell tartani. és ha már titkolod, akár meg is húzhatod őket a jófejség jegyében
2015. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Beszélgess a feleségeddel tabuk nélkül.
2015. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
6-Os vagyok. Én nem szoktam fenyegetőzni vagy hisztizni, párom pontosan tudja mit tűrök és mit nem. Viszont ilyen emberhez mint a kérdező tuti nem mentem volna. Nem mert rossz vagy lenézem, csak túlságosan különbözünk.
2015. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!