Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, aki régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki régen gyakran tartott több vasat a tűzben, de ma már, érettebb fejjel belátja, hogy hülye volt?

Figyelt kérdés

Ma már pl. házas, esetleg gyerekei vannak, stb., és visszaemlékezve azokra az időkre, már bánja, hogy akkoriban sportot űzött abból, hogy mások érzéseivel játszadozott és szíveket sebzett meg.

Férfiaktól és hölgyektől is várom a válaszokat, akiknek már benőtt a feje lágya:)



2017. márc. 11. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Fordítva. Bánom, hogy nem az elejétől tartottam 3-4 barátnőt.
2017. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 12 évig kohász voltam.
2017. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre 2 srácért voltam oda régebben. Visszatekintve egyiket sem szerettem, és elég ostoba voltam, hogy nem vettem észre.
2017. márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 eves parkapcsolatban elek es a pasim szakitani akart,h fullaszto neki a kapcsolatunk. Azota banom,h nem volt mellette masik pasim. Keves a szex kozottunk,azota uj parkapcsolatot keresek vagy egy szeretot.

Igy en vagyok az unalmas,aki mindig ratapad. Elegem van az igazsagtalansagbol. Szexhianyom van mellette.

N

2017. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!