Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a társkeresőkön vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a társkeresőkön vannak ilyen nők vagy az életben is ez jellemző?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van az életben mert csak neten ismerkedek.


Azt tapasztalom hogy a nők sikerorientáltak, érzelem mentesek, közönyösek.

Nem érdeklődnek, csak várják hogy én kérdezzek. Közgazdász vagy valamilyen gazdasággal foglalkoznak, egyedül élnek, pénz és siker orientáltak.


Hol vannak a kedves érzelmes empatikus érdeklődő aranyos nők?


Élében azért vannak ilyen nők, mert interneten csak ilyen nőkkel találkozok.


2017. márc. 12. 16:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"Hol vannak a kedves érzelmes empatikus érdeklődő aranyos nők?"


Hát biztos nem a netes társkeresőkön!

Elkelnek azok hirdetés nélkül is, mert a "jó bornak nem kell cégér"

Szakadj le a netről, menj ki a valóvilágba!

2017. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Hasonló igen, de az életben sokkal több a normálisabb.

Kicsit talán több esélyed van eladni nekik magadat, így ha tényleg megnyerő emberke vagy, akkor van valami egész minimális esélyed, hogy szimpátiát kelts bennük.


Persze ezt ronda férfiként kell írt értelmezni, mert ha magas vagy és jóképű akkor teljesen mindegy kb mit mond az ember, ahogy elnéztem egykét haveromat csajozás közben, akikre ezek jellemzőek.


Internetes társkereső a létező legrosszabb taktika ronda férfiként, semmi esélyed, szó szerint semmi. Több okból is, de most nincs kedvem megint leírni.

2017. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
Na nekem többek között ezért nincsen barátnőm... Rossz hirem van kérdező. A való életben is ilyenek a nők... Érzelmeket ne keress náluk, mert kb valami elmebetegnek vagy melegnek néznek. Ez a szomorú valóság...
2017. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Az is baj, ha téged akar a pénzedért, az is, ha magának keresi meg. Legyen fényevő?
2017. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
20%

"Az is baj, ha téged akar a pénzedért, az is, ha magának keresi meg. Legyen fényevő?"


Kiforgatod a kérdező szavait!! Az a baj ezzel, hogy ezeknek a nőknek nincsenek ÉRZELMEIK!!... Az ember nem akar egy anyagias nővel együttélni... Érthető?

2017. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem érthető. Miért baj, ha neki a pénz is fontos? Akár férfinak, nőnek?
2017. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
73%-os, te élnél együtt egy olyan emberrel, akinek nincsenek érzelmei és csak az érdekei irányitják mindig?...
2017. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én semmilyen emberrel nem élnék együtt, úgyhogy ebbe nem tudom beleképzelni magam.


De gondolom, egy érzelemmentes ember sem akarna párkapcsolatot, hisz minek.


Te együtt élnél valakivel, aki empatikus és sok pénzt akar keresni?

2017. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Olyannal se élnék együtt, mert abban a pillanatban, ahogy meggazdagszik, rögtön nem lesz empatikus... Hidd el, hogy igy van sajnos... Egy gazdag embernek eltorzul a lelkivilága, rengeteg példát lehet látni erre az életben.
2017. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A 40 éves szűzben is van egy jelenet, ahol Seth Rogen mondja Steve Carellnek, hogy ha nővel beszélgetsz, akkor mindig csak kérdezz, mert abszolút nem érdekli őket a mondandód. Imádnak magukról beszélni.


Egyébként ami a netről átjön, az gyakran egy torz kivetülése a valóságnak. Ne dőlj be ennek, az élet is sokszor lelketlen, de messze nem ennyire. Akik neten közönyösnek tűnnek, azok lehet, hogy az életben aranyosak, kedvesek. Én is fent vagyok most társkeresőkön, és nagyon sok szívhez szóló bemutatkozást lehet olvasni a nőktől, ami valóban megérint. Én inkább azt veszem észre, hogy a társkeresőkön a nők ki merik önteni a szívüket, le merik írni a vágyaikat, mert lehet, hogy az életben másnak nem tudják. Szóval nem olyan elkeserítő a helyzet, de nyilván a legjobb ismerkedési helyszín még mindig az élet nevű társasjáték. 34F

2017. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!