Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, van köztetek olyan, aki azt érzi, hogy neki a nők már abszolút nem tudnak újat mutatni és már érti őket?

Figyelt kérdés

A nőket alapból nagyon nehéz megérteni, tetteik nagyon sokszor mondanak ellent a józan észnek, logikát a mondandójukban, cselekedeteikben gyakran nincs is értelme keresni. Sokszor ők sem értik saját magukat. Ezek köztudott dolgok.


Vannak-e olyan férfiak - nyilván főleg az idősebb korosztáyból -, akik már eljutottak a nőkkel való tapasztalat, interakció egy olyan fokára, hogy úgy érzik, már mindent tudnak a nőkről, kiismerték őket teljesen, 100%-ig tudják, mikor mi kell nekik, a nők már nem tudják őket semmivel sem összezavarni, meglepni?

Esetleg olyan is van, aki még fiatalon, huszonévesen eljutott erre a szintre? Hogy sikerült neki?



2017. márc. 12. 21:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
Én mestere vagyok a nőknek.
2017. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet tapasztalatok és tudok róluk, annál kevesebbet.. Sokszor így érzem kb.. :)
2017. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%
Én magam is nagymestere vagyok a nők lélektanának, és 1000 oldalas könyvet tudnék írni róla, 25 évesen. Viszont csodákat én sem tudok tenni (mivel nincsenek is). Tehát ha te egy csúnya, igénytelen, munkanélküli pasi vagy, akkor nincs az a technika a világon, hogy összejöjj egy szép, csinos, fiatal modell csajjal. El kell fogadni a tényt, hogy értékes csajt, csak értékes pasi tud meghódítani. Az "érték" fogalma az viszont különbözik nőknél és férfiaknál. A nők értékét 90%-ban a szépsége és fiatalsága adja. A férfiaknál is számít a külső és az, hogy ne legyen túl öreg, de teljesen más a helyzet, sokkal több mindenből tevődik össze egy férfi értéke mint egy nőé.
2017. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
2017. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
#3: Biztosíthatlak, hogy nem. ostoba vagy és felszínes ráadásul, és buta is.
2017. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

1. Nem lehet minden nőt kiismerni, mert mindegyik más és más, ahogy minden férfi más és más. "Ezek köztudott dolgok" - nem mindegyik nő ilyen

2. Miért akarod a nőket megérteni, ha így beszélsz róluk? "logikát a mondandójukban, cselekedeteikben gyakran nincs is értelme keresni" Enyhe lenézést érzékelek.

2017. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%

Ugyan még relatíve fiatal vagyok, de én úgy érzem, hogy nagyrészt kiismertem a női nemet, részben saját tapasztalataimból, részben tudományos irodalomból. 100%-ig ha nem is, de 90%-ig szerintem tudom, hogy mi a női vonzalom alapja.

Persze más dolog tudni, és a valóságban másokon látni, attól én még nem lettem Casanova, de ez már egy másik dolog, a saját személyiségem, életstílusom az akadálya.

2017. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Újat tudnak mutatni, de megérteni szinte mindenkit meg lehet :)

Persze ehhez szükség van informáxiókra tőle. Ahhoz pedig tudni kell jól kérdezni-kérni :) na én ez utóbbit tudom úgy ahogy megfelelően :)

2017. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%

Ennyi a titok: Nézz ki jól, és sok nő a tiéd lehet!

Tudom, szomorú, de ez az igazság!!

2017. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Lazy Lover ***** válasza:
3%
Igen van! Konnyu oket megerteni egyszeruek mint a faek ha okos vagy atverhetok konnyen
2017. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!